מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

Ink Ready Print - בית דפוס אונליין לעיצוב הזמנות והדפסת מוצרי פרסום

 

חברת אינק רדי פרינט (Ink Ready Print) הינה בית דפוס אינטרנטי המתמחה בעיצוב מוצרי דפוס ובהדפסות אופסט ודיגיטאליות צבעוניות. החברה מספקת הדפסות ברמה בינלאומית ושירות אדיב ללקוחותיה. 
 
Ink Ready Print מפעילה אתר אינטרנט בינלאומי המציע מגוון רחב של מוצרים ועיצובים לבחירה. עם הקמתה, סימנה לעצמה החברה מספר מטרות:
 
  1. מתן שירות ברמה הגבוה ביותר – ביצוע עבודות דפוס אינו תהליך פשוט. נציגי החברה מודעים לכך וערוכים ללוות את לקוחות החברה בכל שלב של העבודה, החל מהעיצוב, דרך הביצוע ועד האספקה ללקוח. אתר האינטרנט של החברה מאפשר ללקוחותיה לעקוב בצורה ברורה אחר תהליך ביצוע ההזמנות והכל בשקיפות מלאה.
  2. איכות חסרת פשרות – ב-Ink Ready Print מאמינים שללקוחות החברה מגיע שירות הדפסה ברמה הגבוה ביותר. כתוצאה מכך, מקצועני החברה בודקים בדקדקנות כל קובץ גרפי לפני שהוא מועבר להדפסה ומבצעים בו את השינויים הדרושים ע"מ שההדפסה תצא איכותית. ההדפסה מתבצעת במכונות ההדפסה המתקדמות ביותר מסוגן וניסיון החברה מעיד על כך שלקוחותיה מרוצים מהתוצאה.
  3. מחירים הוגנים – כל מוצר המוצע באתר החברה עבר תהליך אופטמיזציה המאפשר ל-Ink Ready Print להנות מתפוקה יוצאת דופן. אי לכך, החברה מבצעת את העבודות בצורה חלקה המתבטאת גם ברמות המחיר. ב-Ink Ready Print מאמינים ששירות טוב הינו הכרחי ושלקוחות החברה אינם צריכים לשלם על כך יותר מהמקובל בענף.

 

אתר האינטרנט אותו מפעילה Ink Ready Print הינו המתקדם מסוגו בישראל. דרכו, יכולים לקוחות החברה לבחור ממגוון מוצרים רחב ולעצבם בצורה הנוחה והמהירה ביותר. המוצרים המוצגים באתר כוללים: כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, מדבקות, חותמות, מגנטים, לוחות שנה, פולדרים ועוד. לכל מוצר משוייכים כמות מרשימה של עיצובים עכשוויים המקלים מאוד על תהליך העיצוב. בנוסף על כך, המערכת המתקדמת של Ink Ready Print מאפשרת ללקוחות החברה להעלות לאתר עיצובים מוכנים משלהם או לצרף את לוגו החברה לאחד העיצובים המופיעים באתר. 
 
Ink Ready Print מייצרת ומוכרת ללקוחותיה פתרונות דפוס ברמה יוצאת דופן. היא הופכת את תהליך ההדפסה, המציג אתגרים מורכבים, לפשוט ונוח עבור לקוחותיה. השימוש אותו עושה Ink Ready Print בטכנולוגיה המתקדמת מסוגה בעולם והשירותיות יוצאת הדופן אותו היא מציגה, מבדילים את Ink Ready Print משאר בתי הדפוס בישראל ובעולם.