מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור אמורים להיות נושא לשיחה ופעולה. אנשים אמורים לרצות לשמור אותם ולהשתמש בהם. אנו ב-Ink מציעים לכם, לקוחותינו, את אפשרויות העיצוב, ההדפסה והמשלוח המתקדמים ביותר על מנת לאפשר לכם ליצור כרטיסי ביקור מיוחדים, יוקרתיים, יפים ושימושיים באמת. כרטיס ביקור שלקוחותיכם ירצו לשמור ולהשתמש בו.

כרטיסי ביקור 5X9

  • 100 יחידות החל מ-46 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור 5.5X8.4

  • 100 יחידות החל מ-46 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור מרובעים 5.5X5.5

  • 100 יחידות החל מ-65 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור מקצועיים - עיצוב והדפסה איכותית וזריזה, עם מגוון אפשרויות השבחה ובמחירים משתלמים

בין אם העיצוב שתבחרו יהיה סטנדרטי ובין אם מותאם אישית ומקורי, בין אם אתם מעצבים לעצמכם או שבוחרים מתוך אהיצע קיים, אנו בבית הדפוס Ink Ready Print מעמידים לרשותכם שפע של אפשרויות עיצוב כרטיסי ביקור והדפסה מהשורה הראשונה. זאת על מנת שתוכלו ליצור כרטיסי ביקור מיוחדים, יוקרתיים ושימושיים העונים על הצרכים שלכם בדיוק.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

כדי שכרטיס הביקור שלכם יבדל אתכם ויעניק ללקוחות שלכם סיבה לשמור אותו, עליכם לשלב בעיצובו טאץ' יצירתי. מעט צבע, פינות עגולות, אותיות מובלטות, כל אלו ועוד הם רעיונות אשר יאפשרו לכם להתאים אישית את העיצוב ויהפכו את כרטיסי הביקור שלכם לכמה שיותר ייחודיים.

צרו את כרטיס הביקור המתאים לצרכים שלכם

הדפסת כרטיסי ביקור נחשבת לאחת משיטות השיווק הוותיקות והיעילות ביותר. לכן עסקים ואנשי מקצוע רבים בוחרים להשקיע בעיצוב כרטיס ביקור. כדי שהוא ייצג את העסק בצורה טובה יש להשקיע בו מחשבה ולהתייחס לשלל פרטים החל מהלוגו, דרך הגופן ועד לסוג הנייר בו עושים שימוש. אנו כאן עבורכם ולמענכם ומטרתנו: לאפשר לכם להגיע לבחירה החכמה והנכונה ביותר.

עצבו כבר עכשיו כרטיסי ביקור לעסק או לחברה ישירות דרך האתר ותיהנו מאפשרויות עיצוב, הדפסה ומשלוח מתקדמים במיוחד!

עיצוב כרטיסי ביקור באתר


מעולם לא היה פשוט יותר לעצב כרטיסי ביקור מקצועיים. אנו ב-Ink Ready Print השקענו במערכת עריכה המתקדמת מסוגה בישראל ואשר מאפשרת חופש מוחלט בעיצוב כרטיסי ביקור ומוצרים אחרים.

כדי לעצב כרטיסי ביקור, כל שצריך הוא לבחור במוצר ולבחור באפשרות עיצוב עצמי דרך האתר.

המערכת תציג בפניכם מאות תבניות אותם תוכלו לערוך כך שיתאימו לצרכיכם. את התבניות חילקנו לפי מקצועות וסגנונות ע"מ להקל על תהליך החיפוש. ברגע שתמצאו המשך לקרוא >

בחירת סוג נייר לכרטיסי ביקור


המערכת הגמישה שלנו ב-Ink Ready Print מאפשרת לכם לבחור על איזה סוג נייר תרצו לבצע את הדפסת כרטיסי הביקור שלכם. הנייר הסטנדרטי לכרטיסי ביקור בישראל הוא כרומו מט 300 גרם. נייר כרומו מצופה בשכבה המאפשרת העברת צבע בצורה טובה והשימוש בנייר במשקל 300 גרם מבטיח שהנייר עמיד ועבה.

אך העובדה שזהו הנייר הסטנדרטי היא בדיוק הבעיה. אולי אתם מעוניינים בהדפסת כרטיסי ביקור ייחודיים ושונים? אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא בחירת סוג נייר אחר.

המשך לקרוא >

זמנים להדפסת כרטיסי ביקור


על אף שהדפסת כרטיסי ביקור יוצרת כלי שיווקי הכרחי לבעלי עסקים או ליזמים בתחילת דרכם, לעיתים קורה ששוכחים להזמין אותם עד לרגע האחרון.

מדובר בתופעה מוכרת אותה אמנם ניתן למנוע ע"י תכנון פשוט, אך לפעמים צריך לטעות כדי ללמוד. יתרה מזאת, לעיתים קורה ש-"נופלת" עלינו פגישה חשובה ללא התרעה ומבלי להתחשב במלאי כרטיסי הביקור שברשותנו.

במצבים שכאלה, שואלים אותנו לקוחות: "תוך כמה זמן מתבצעת הדפסת כרטיסי המשך לקרוא >