מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור אמורים להיות נושא לשיחה ופעולה. אנשים אמורים לרצות לשמור אותם ולהשתמש בהם. אנו ב-Ink מציעים לכם, לקוחותינו, את אפשרויות העיצוב, ההדפסה והמשלוח המתקדמים ביותר על מנת לאפשר לכם ליצור כרטיסי ביקור מיוחדים, יוקרתיים, יפים ושימושיים באמת. כרטיס ביקור שלקוחותיכם ירצו לשמור ולהשתמש בו.

כרטיסי ביקור 5X9

כרטיסי ביקור 5X9

  • 100 יחידות החל מ-46 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור 5.5X8.4

כרטיסי ביקור 5.5X8.4

  • 100 יחידות החל מ-46 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור מרובעים 5.5X5.5

כרטיסי ביקור מרובעים 5.5X5.5

  • 100 יחידות החל מ-65 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור מקצועיים - עיצוב והדפסה איכותית וזריזה, עם מגוון אפשרויות השבחה ובמחירים משתלמים

כרטיס ביקור הינו כלי הכרחי לכל בעל עסק. רק בעזרת כרטיס ביקור מעוצב ויחודי תוכלו להעביר בצורה מסודרת את פרטי ההתקשרות שלכם או של החברה שלכם מבלי לפספס הזדמנות פז ליצירת רושם ראשוני חיובי. כרטיס הביקור יוצר היכרות ראשונית של הלקוח עם המותג שלכם ולכן חשוב להשקיע מחשבה בעיצוב הכרטיסים וכמובן בהדפסתם. ככל שכרטיס הביקור איכותי יותר ומעוצב בהתאם לשפה העיצובית שלכם, הוא יעזור לכם להחדיר את המותג שלכם ואת השירות אותו אתם מציעים לתודעת לקוחותיכם.

אנו באינק מתמחים בהדפסת כרטיסי ביקור יוקרתיים ואיכותיים מכל סוג. הדפסת כרטיסי ביקור סטנדרטיים כוללת הדפסה על נייר כרומו מבריק או מט במשקל 300 גרם. תוכלו לבחור בין הדפסה מצד אחד או הדפסה דו צדדית, כאשר הכרטיסים יכולים להיות אופקיים או אנכיים ללא שינוי במחיר. אנו ערוכים להדפיס כרטיסי ביקור מעוצבים בכל מידה שתבחרו ועל מגוון ניירות איכותיים ויוקרתיים, בהתאם להעדפותיכם. אצלנו באינק מדפיסים במכונות הדפוס המתקדמות מסוגן בישראל והתוצאה היא איכותית במיוחד.

אנו מזדהים עם צורכיהם של לקוחותינו ועל כן מציעים שירותי הדפסת כרטיסי ביקור איכותיים במחירים זולים במיוחד. אם הדפסת כרטיסים סטנדרטיים איננה מה שאתם מחפשים, אנו באינק ערוכים לטפל גם בהזמנות מיוחדות ומורכבות יותר. אנו מציעים כרטיס ביקור במגוון רחב של ניירות, גימורים והשבחות אם תרצו כרטיס מפלסטיק, שקוף, בהכנה עצמית או במקום. כל זאת מבלי להתפשר על איכות ההדפסה ועל רמת המחיר הנמוכה. בין אפשרויות ההשבחה המגוונים אותם אנו מציעים תוכלו למצוא תוספת למינציה מבריקה או מט, חיתוך פינות עגולות, חיתוך צורני, הבלטת לכה סלקטיבית, הבלטה טרמית ועוד.

מטרת המערכת המתקדמת שלנו לעיצוב כרטיסים היא לאפשר עבודה נוחה ופשוטה ככל האפשר. במידה ותרצו, תוכלו לעצב כרטיס ביקור אונליין לבד ישירות דרך האתר בעזרת אשף העיצובים הייחודי שלנו. לחילופין תוכלו לשלוח לנו עיצוב מוכן משלכם או לפנות אלינו על מנת שאנו נעצב עבורכם כרטיס ביקור במקום שיתאים לכם.

מאותו רגע ואילך, תוכלו לעקוב אחר סטטוס הזמנת כרטיסי הביקור שלכם ולראות כיצד היא מתקדמת. עם סיום ביצוע ההזמנה, העיצובים שלכם ישמרו במערכת על מנת שתוכלו להזמין הדפסות נוספות בעתיד ולעדכן את הפרטים המופיעים בהם בהתאם לצורך.

כרטיסי ביקור מעוצבים יוצרים עזר מיתוגי ושיווקי בסיסי ונפוץ. הם משמשים אותנו במצבים שונים בהם אנו פוגשים בקולגות, ספקים, לקוחות פוטנציאליים או כל איש קשר אחר. הכרטיסים שימושיים במיוחד בתערוכות, בכנסים, בפגישות עבודה ובכל אירוע חברתי אחר. הקפידו לא לעזוב את הבית בלעדיהם. כך תהיו מוכנים לכל פגישה מזדמנת עם איש קשר פוטנציאלי.

על אף שהשימוש הנפוץ ביותר בכרטיס ביקור הינו עסקי, רבים עושים בהם שימוש גם לצרכים פרטיים. יצירת כרטיסי ביקור מעוצבים בזול אצל בית דפוס דיגיטלי בהתאם יכולים להוות הפתרון המושלם להחלפת פרטי התקשרות באירועים חברתיים או עסקיים. הם גם מתאימים לשוק מחפשי העבודה. במקום להסתובב עם קורות חיים מעודכנים בכל מקום, אפשר ליצור כרטיס ביקור פרטי הכולל פרטי התקשרות, התמחויות ותפקידים מבוקשים. חשוב לזכור שישנה אפשרות להוספת QR קוד המאפשר שמירת פרטי התקשרות או גלישה ישירה לאתר או כל אמצעי תקשורת דיגיטלי אחר שלכם.

עיצוב כרטיסי ביקור באתר


מעולם לא היה פשוט יותר לעצב כרטיסי ביקור מקצועיים. אנו ב-Ink Ready Print השקענו במערכת עריכה המתקדמת מסוגה בישראל ואשר מאפשרת חופש מוחלט בעיצוב כרטיסי ביקור ומוצרים אחרים.

כדי לעצב כרטיסי ביקור, כל שצריך הוא לבחור במוצר ולבחור באפשרות עיצוב עצמי דרך האתר.

המערכת תציג בפניכם מאות תבניות אותם תוכלו לערוך כך שיתאימו לצרכיכם. את התבניות חילקנו לפי מקצועות וסגנונות ע"מ להקל על תהליך החיפוש. ברגע שתמצאו המשך לקרוא >

בחירת סוג נייר לכרטיסי ביקור


המערכת הגמישה שלנו ב-Ink Ready Print מאפשרת לכם לבחור על איזה סוג נייר תרצו לבצע את הדפסת כרטיסי הביקור שלכם. הנייר הסטנדרטי לכרטיסי ביקור בישראל הוא כרומו מט 300 גרם. נייר כרומו מצופה בשכבה המאפשרת העברת צבע בצורה טובה והשימוש בנייר במשקל 300 גרם מבטיח שהנייר עמיד ועבה.

אך העובדה שזהו הנייר הסטנדרטי היא בדיוק הבעיה. אולי אתם מעוניינים בהדפסת כרטיסי ביקור ייחודיים ושונים? אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא בחירת סוג נייר אחר.

המשך לקרוא >

זמנים להדפסת כרטיסי ביקור


על אף שהדפסת כרטיסי ביקור יוצרת כלי שיווקי הכרחי לבעלי עסקים או ליזמים בתחילת דרכם, לעיתים קורה ששוכחים להזמין אותם עד לרגע האחרון.

מדובר בתופעה מוכרת אותה אמנם ניתן למנוע ע"י תכנון פשוט, אך לפעמים צריך לטעות כדי ללמוד. יתרה מזאת, לעיתים קורה ש-"נופלת" עלינו פגישה חשובה ללא התרעה ומבלי להתחשב במלאי כרטיסי הביקור שברשותנו.

במצבים שכאלה, שואלים אותנו לקוחות: "תוך כמה זמן מתבצעת הדפסת כרטיסי המשך לקרוא >