מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הזמנות לבת מצווה

בת מצווה היאבת מצווה זהו אירוע מרגש בחיי כל נערה ובחיי הוריה. מה יותר כיף מאשר לעצב הזמנות לבת מצווה לבד ולהתאים אותן לטעמכן? תהליך ההזמנה באינק כולל שימוש במערכת הגמישה ביותר לעיצוב און ליין. הדפסה איכותית, מחירים נהדרים ומשלוחים מהירים לכל הארץ.

הזמנות לבר ובת מצווה 12.5X17.5

  • 50 יחידות החל מ-45 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות לבר ובת מצווה 10X20

  • 50 יחידות החל מ-45 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות לבר ובת מצווה 15X15

  • 50 יחידות החל מ-45 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

הזמנות לבר מצווה 10X15

  • 50 יחידות החל מ-45 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

עיצוב הזמנות לבת מצווה עם או בלי תמונה און ליין

תם העידן בו הייתם צריכים להתרוצץ עד לבית הדפוס לפני אירוע על מנת להדפיס הזמנות. ב Ink Ready Print אנו מציעים לכם לעשות צעד אל העתיד של עולם הדפוס ולעצב הזמנות לבת מצווה און ליין, ללא הצורך לצאת מן הבית, בזמנכם הפנוי ובמקסימום נוחות. שירות זה מאפשר לכם לחסוך זמן יקר ועדין ליהנות מעיצוב איכותי ומרשים, מהדפסה ברמה גבוהה וממחירים תחרותיים. העובדה כי אנו מבצעים משלוחים מהירים לכל הארץ מספקת לכם נקודת מוצא, גם כאשר לוחות הזמנים צפופים.

לוחצים ומעצבים

זה נשמע מאוד פשוט ואכן מדובר בפעולה פשוטה למדי. תהליך עיצוב ההזמנות נוח וידידותי ונעשה ישירות דרך האתר. מכיוון שאנו מעלים על נס את נושא השירות ושואפים תמיד לספק סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, אנו נבדוק כל קובץ בדקדקנות רגע לפני שהוא מגיע להדפסה וכך נוודא שאתם מקבלים את התוצר האיכותי ביותר ושהחוויה תהיה פשוטה ונוחה עבורכם. תהליך עיצוב הזמנה לבת מצווה לבד הוא פשוט וכולל שלושה שלבים והם: עיצוב ההזמנה מתוך מבחר קיים או העלאת עיצוב מוכן שלכם, התאמה אישית לרצונות והעדפות שלכם על ידי הזנת טקסטים, צירוף תמונות ובחירת נייר, גופן ועוד, ובסוף תשלום, אשר לאחריו ההזמנות יודפסו וישלחו ישירות אליכם.

Ready, set, print

בת מצווה זהו אירוע מרגש והבנות שעומדות על הגבול הדק בין ילדות לנערות חולמות שהכל יהיה מושלם עד לרמת הפרט הקטן. היות וההזמנות לבת מצווה הן נקודת המפגש הראשונה עם המוזמנים, לא כדאי להקל בהן ראש. תקראו להן טיזר, משחק מקדים או איך שתרצו, הזמנות אלו חייבות לייצג את אופיו של האירוע ולרמוז לאורחים על הבאות. היות ושיטת העיצוב וההדפסה באתר כל כך נוחה ופשוטה, הבנות אף יכולות להיות מעורות ומעורבות בתהליכי העיצוב וההדפסה וכך להבטיח שההזמנות יעוצבו לשביעות רצונן.

תהליך עיצוב הזמנות לבת מצווה באתר כולל שימוש במערכת נוחה וידידותית לעיצוב און ליין. זאת לצד הדפסה איכותית, מחירים תחרותיים ומשלוחים מהירים במיוחד לכל חלקי הארץ. אז קדימה, למה אתם מחכים? העלו עיצוב מוכן, בחרו באחד מהעיצובים המוכנים שלנו או דברו אתנו, בשביל זה אנחנו כאן!

עיצוב הזמנות לבת מצווה


בשנים האחרונות חלה התקדמות מורגשת בכל הנוגע לעיצוב מוצרי דפוס כגון כרטיסי ביקור, הזמנות לארועים וגלויות. בעבר אפשרויות העיצוב היו מוגבלות כתוצאה ממגבלות הטכנולוגיה באותם הימים. הקדמה הטכנולוגית של ימינו פותחת חלון אפשרויות ליצירת עיצובים מרהיבים ומקוריים. במאמר זה נציג, על קצה המזלג, כמה רעיונות מקוריים:

הזמנה מכל מקום בעולם

כיום ישנו חופש אמיתי בעיצוב הזמנות לבת מצווה. דוגמא מעניינת היא שתילת דמויות בתוך צילומים. המשך לקרוא >