מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הדפסת חשבוניות מס

צריך חשבונית מס? הגעת למקום הנכון! הדפסת חשבוניות מס לעוסק פטור או מורשה הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו באינק. אנו מציעים ללקוחותינו הדפסת פנקסי חשבוניות מס איכותיים במחירים זולים במיוחד, בכל מידה שתבקשו.

חשבוניות מס A4

  • 2 יחידות החל מ-110 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

חשבוניות A5

  • 2 יחידות החל מ-52 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

פנקסי חשבוניות שישיות

  • 2 יחידות החל מ-110 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

פנקסי חשבוניות רביעיות

  • 2 יחידות החל מ-110 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

הדפסת חשבוניות מס בכל סגנון וגודל

הדפסת חשבונית מס הינה הפתרון היעיל, הנוח והזול לעבודה מול לקוחות. 25 או 50 סטים של מקור ושני העתקים מוצמדים יחד בפנקס בכל המידות המקובלות בשוק. צירוף החשבוניות בפנקס הינו פתרון אלגנטי ונוח אשר עוזר בשמירה על הסדר. החשבוניות כמובן ממוספרות ע"מ לאפשר מעקב נוח. המקור מועבר ללקוח, העתק אחד לרואה החשבון ועותק אחרון נשאר אצלכם כדי לתעד את העיסקה.

כחלק מתהליך הדפסת פנקסי חשבוניות אנו מדפיסים על נייר כימי 60 גרם וכוללים מקור ושני העתקים המודפסים על ניירות בצבעים שונים. תהליך ההזמנה הוא פשוט וקל: עיצוב החשבוניות בצורה נוחה דרך האתר, העלאת קובץ מוכן להדפסה או פניה אלינו ואחד ממעצבי הבית שלנו יעצב את החשבניות במיוחד עפ"י דרישה. מיד עם סיום העיצוב, החשבוניות מועברות להדפסה ולאחר יומיים הן מוכנות למשלוח או איסוף.

בין אם אתם עוסק פטור או מורשה וצריכים שהפנקסים יהיו מוכנים בדחיפות, פנו אלינו במייל או בטלפון ואנו נשמח לזרז עבורכם את התהליך. לא בטוחים אילו פרטים צריכים להופיע בפנקס? אפשרות הדפסת חשבונית ישירות דרך האתר היא הפתרון המושלם עבורכם. אנו עוברים על העיצובים ומציעים רק עיצובים הכוללים את כל האינפורמציה הנחוצה. כל שעליכם לעשות הוא להוסיף את פרטי העסק שלכם לעיצוב החשבונית ולהתקדם עם תהליך ההזמנה.

טיפים לעיצוב והדפסת פנקסי חשבוניות


פנקסי חשבוניות הינם כלי עבודה פשוט ונוח המתאים לעצמאיים ועסקים קטנים עד בינוניים. ישנו צורך משפטי ביצירת סדר בתהליך הוצאת החשבוניות כך שבעלי עסקים יספקו ללקוחותיהם את ההעתק המקורי, יעבירו העתק נוסף למנהל החשבונות שלהם וישמרו עותק נוסף אצלם לצורך התיעוד והמעקב.

הדפסת פנקסי חשבוניות הינה הפתרון המקובל לצורך בסיסי זה. מדובר בפתרון פשוט וזול ולכן הוא עדיין נתפס כאופציה המתאימה ביותר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. ישנן המשך לקרוא >

טיפים להכנת חשבוניות ביעילות


כל בעל חברה, עסק ואף עוסקים זעירים ופטורים נדרשים להוציא חשבוניות או קבלות. לשם כך הם זקוקים לשירותי דפוס. אם בעבר היה הכרח לכתת רגליים אל בית הדפוס ולהיחשף למבני תעשיה אשר אינם ערוכים לקבלת קהל, כיום ניתן להזמין את השירות באמצעות בית דפוס אינטרנטי.

באמצעות אתר החברה ניתן לבחור בסוגי עיצובים מגוונים, לכלול את הלוגו שלכם על החשבוניות ולהזין את כל הפרטים הרלוונטיים שאמורים להופיע על החשבונית. ניתן להזמין ולקבל פנקסי חשבונות או המשך לקרוא >