מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

קבלות עוסק פטור

צריך קבלות עוסק פטור? הגעת למקום הנכון! הדפסת פנקסי קבלות הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אינק פתרונות דפוס מציעים הדפסת פנקסי קבלות עוסק פטור בכל גודל ובמחירים זולים במיוחד.

פנקסי קבלות עוסק פטור A5

פנקסי קבלות עוסק פטור A5

  • 2 יחידות החל מ-52 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

קבלות עוסק פטור שישיות

קבלות עוסק פטור שישיות

  • 2 יחידות החל מ-98 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

קבלות עוסק פטור 4 בדף

קבלות עוסק פטור 4 בדף

  • 2 יחידות החל מ-98 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור
תאור מוצר:

הדפסת קבלות עוסק פטור בעיצוב פשוט ונוח ישירות דרך האתר. לאחר בחירת המוצר, בוחרים בגודל הפנקס ולאחר מכן בוחרים מבין מגוון העיצובים הרחב הקיים באתר. כל שנשאר אח"כ הוא רק להתאים את העיצוב לעסק שלכם ע"י הוספת פרטי העסק ולבחור את כמות הפנקסים הרצויה לכם. 

הדפסת קבלות עוסק פטור הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו באינק. אנו מציעים פנקסי עוסק פטור במחירים זולים ובאיכות יוצאת דופן. ההדפסה נעשית בצבע שחור עם אפשרות לשדרוג להדפסה צבעונית. הקבלות מודפסות על נייר כימי 60 גרם, כאשר בכל פנקס 25 או 50 סטים של מקור + שני העתקים. את המקור נותנים ללקוח, העתק אחד לרואה החשבון והעתק שני נשאר בפנקס ומיועד לשמירה.

עסקים בעלי מחזור של עד כ-73,000 ש"ח נחשבים עסקים פטורים ממע"מ ונהנים מכך שהם אינם מחוייבים בגביית מע"מ. לפיכך עסקים אלה אינם מוציאים חשבוניות מס ולחילופין מוציאים רק קבלות. מכיוון שהם אינם מחוייבים בתשלום מע"מ, הקבלות של עוסקים פטורים אינן כוללות שדה עבור המע"מ. לחילופין, כל עוסק פטור רשאי להשתמש בפנקס קבלות רגיל ולכתוב 0 ברשומת המע"מ.