מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הדפסת מעטפות

אנו מציעים הדפסת מעטפות איכותיות מסוגים שונים ובמחירים תחרותיים. המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת עיצוב ואפיון מדויק את המעטפות עפ''י צרכיכם האישיים או המשרדיים. כמובן שאם תרצו, אנו נשמח לעצב אותן עבורכם.

מעטפות 11X23 סמ

מעטפות 11X23 סמ

  • 100 יחידות החל מ-99 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

מעטפות A5 - 18X25

מעטפות A5 - 18X25

  • 100 יחידות החל מ-159 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

מעטפות A4 - 24X34

מעטפות A4 - 24X34

  • 100 יחידות החל מ-174 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

מעטפות 13X19 לארועים

מעטפות 13X19 לארועים

  • 50 יחידות החל מ-110 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

הדפסת מעטפות בכל הגדלים בעיצוב אישי דרך האתר

הדפסת מעטפות בכל הגדלים המקובלים ובמחירים מצויינים. אנו מציעים הדפסת מעטפות בדפוס אופסט החל מצבע אחד ועד צבע מלא – מעטפות פרוצס. ההדפסה איכותית וזריזה עם משלוחים לכל הארץ.

אנו מנוסים בעיצוב מעטפות והדפסתם בכל הגדלים. אצלנו תוכלו לנצל באופן מקסימלי את שטח ההדפסה על המעטפות ולהדפיס משני הצדדים. בין אם מדובר במעטפות 11X23 ס"מ סטנדרטיות, מעטפות 18X25 ס"מ או מעטפות גדולות יותר, אנו ערוכים לספק שירות הדפסה איכותי ביותר ובמחיר תחרותי.

למה להדפיס מעטפות? מכיוון שהדפסת מעטפות הינה מרכיב חיוני בתהליך המיתוג הבסיסי לעסקים. מדובר בפתרון אלגנטי ומרשים המשדר שמדובר בחברה רצינית ומאורגנת. חשיבה מיתוגית נכונה תוביל לניצול כל מגע אפשרי עם הלקוח כדי לחשוף אותו למותג החברה במטרה להחדיר את המותג עמוק יותר לתודעתו. מכיוון שמרכיב חשוב בהתקשרות שלנו עם הלקוח נעשה באמצעות מעטפות, חשוב לנצל זאת ולשלוח מעטפות מודפסות וממותגות.

מה מיוחד במעטפות שלנו? אנו מדפיסים על מעטפות מכל הסוגים והגדלים. אצלנו תוכלו למצוא מעטפות מנייר ממוחזר, מעטפות מנייר אקולוגי, מעטפות מניירות מבריקים או שקופים ועוד. ההדפסה הינה הדפסה איכותית במכונות אופסט או דיגיטליות מהמתקדמות מסוגן. אנו איננו מתפשרים על איכות המעטפות שלנו ומתחייבים ל-100% שביעות רצון.

מי צריך מעטפות? כל עסק ששולח ללקוחותיו חשבוניות, קבלות, מסמכים או פרסומים צריך מעטפות. מכיוון שהעלות של הדפסת מעטפות איננה משמעותית, רצוי לנצל את ההזדמנות ולעצב מעטפות עפ"י הנחיות המיתוג של העסק.

אנו מציעים דרך פשוטה ונוחה לעשות זאת בעזרת ממשק העיצוב הפשוט שלנו. עיצוב והזמנת מעטפות בצורה פשוטה ישירות דרך האתר. ההדפסה איכותית, השירות זריז והמחיר הוגן. אנו מדפיסים מעטפות בגדלים שטנדרטיים לשימוש משרדי או בגלים מיוחדים או מניירות משודרגים בשביל ארועים מיוחדים כדון הזמנות לכנסים או חתונות.