מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

ניירת משרדית

אנו מציעים מוצרי דפוס המתאימים לצרכים משרדיים בתהליך הזמנה פשוט ונוח דרך האתר. הדפסת ניירת משרדית על כל סוגיה. ניירות מכתבים, הזמנות עבודה, תעודות משלוח ועוד

דפי מזכר (ממו) A5

דפי מזכר (ממו) A5

  • 100 יחידות החל מ-50 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

פנקסי ממו A6

פנקסי ממו A6

  • 5 יחידות החל מ-0 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

נייר מכתבים A4

נייר מכתבים A4

  • 100 יחידות החל מ-59 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

עיצוב והדפסת נייר משדרית בעיצוב אישי ישירות דרך האתר ובמחירים משתלמים

ניירת משרדית הינה חלק בלתי נפרד מכל עסק. על אף פעילות הולכת וגדלה שנעשית בפורמט דיגיטלי, הצורך בנייר המשרדית לא פחת ואף גדל בשנים האחרונות. מדובר במוצרים שבחלקם הכרחיים, אך כולם רצויים. ניירות מכתבים, דפי מזכר (ממו), בלוקים ממותגים וכו' הינם מוצרים פשוטים בהם אנו משתמשים בלי לשים לב בכלל.

תוך כדי שיחת טלפון או פגישה, רבים נוהגים לכתוב לעצמם תזכורות ולעשות חישובים. את הדפים הכתובים תוכלו לתת ללקוחות שבאים לבקר אתכם במשרדכם או לשמור לעצמכם.

בעלי עסקים נוהגים להזמין ניירת משרדית ממותגת לשימוש פנימי וחיצוני כאחד. העותקים לשימוש חיצוני נועדים למסירה ללקוחות ולכן מובן שרצוי שהנייר יהיה ממותג. זוהי הזדמנות פז להחדיר המותג לתודעת הלקוח ולשדר לו כי מדובר בחברה רצינית. כאש הניירת נועדת לשימוש פנימי, המטרה היא מיתוגית ושיווקית. חשוב לקדם את מותג החברה גם בעיני העובדים הפנימיים – זה מגביר את תחושת הגאווה והשייכות (כולם רוצים לקחת חלק במשהו גדול). מכיוון שעובדי החברה לעיתים ייקחו את הניירת איתם לפגישות וכדומה, ברור שכל מי שבא איתם במגע ייחשף לניירות ולכן רצוי למתג אותן.

למרות שקיימת אפשרות להדפיס ניירות מכתבים גם במדפסת ביתית, חשוב להבין שהתוצאה היא שונה לחלוטין. מדפסת ביתית לעולם לא תוכל לנצל את כל גודל הנייר ולכן תמיד ישארו שוליים לבנים. בנוסף, אין להשוות בין איכות ההדפסה במכונות מקצועיות לבין איכות ההדפסה במדפסת ביתית. אך הבדל נוסף חשוב לא פחות הוא המחיר. מי שעשה את החישוב ולקח בחשבון את עלות הנייר והדיו, יבין מיד כי עדיף להדפיס את ניירות המכתבים בבית דפוס כמו Ink Ready Print ובכך לחסוך בעלויות לצד שיפור מקצה לקצה באיכות ההדפסה.