מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

חומר שיווקי

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי דפוס ממותגים, מעוצבים ושיווקיים הכוללים: פליירים בגדלים שונים, פולדרים, גלויות, תלי דלת, עלונים, הדפסת רולאפים, עיצוב ברושור ועוד.

הדפסת פליירים ועלונים

* 10 יחידות החל מ-40 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

רולאפים

* 1 יחידות החל מ-150 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

גלויות ברכה

* 20 יחידות החל מ-35 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

ברושורים מקופלים

* 50 יחידות החל מ-108 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פוסטרים

* 1 יחידות החל מ-20 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

תלי דלת

* 1000 יחידות החל מ-575 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 5 ימי עבודה לייצור

הדפסת פלייר, רול אפ, פולדר ממותג, עיצוב ברושור וחומר שיווקי נוסף. כל מוצרי השיווק שלנו מעוצבים וממותגים לצרכי הלקוח

מוצרי שיווק ופרסום מודפסים מהווים סטנדרט מוכח בעל נוכחות משמעותית בכל תחומי העשייה השיווקית. מוצרי השיווק הללו כוללים: הדפסת פליירים, פולדרים, עלונים, ברושורים בגדלים שונים, פוסטרים, מדבקות, קאפות, רולאפים, שלטים וכדומה. היעילות של המוצרים הללו מוכחת. פליירים ממותגים זוכים לחשיפה משמעותית. הרי מובן שכאשר מפיצים אותם כחלק מהעיתונים שאנו קונים, ישירות לתיבות הדואר שלנו ועל שמשות המכוניות שלנו בחניונים, הם יזכו לחשיפה אותה המפרסם מחפש. השאלה כיצד יגיבו הלקוחות לסוג כזה של שיווק קשורה להתאמת החלוקה לקהל היעד, למקוריות הכיתוב ולסגנון העיצובי של הפלייר – כלומר לתוכן. את מוצרי השיווק והפרסום המודפסים ניתן לחלק לשלוש קבוצות:

1. מוצרים להפצה כגון דיוור ישיר וחלוקת פליירים.

2. מוצרי מיתוג כגון שלטים, רולאפים ומדבקות.

3. מוצרים לחלוקה ישירה ואישית כגון ברושור מעוצב ועלונים המחולקים כחלק מפגישות עסקיות, תערוכות וכדומה.

מוצרי המיתוג המודפסים הינם מוצרים שיווקיים שמטרתם להסב את תשומת לב הלקוחות הפוטנציאליים למוצרים אותם הם מקדמים. כאשר מקימים עמדת מכירה בתוך חנות, הכוונה היא להסב את תשומת לב מבקרי החנות למוצרים שלכם. כאשר מתקינים שלט מעל משרד, הכוונה היא להסב את תשומת ליבם של העוברים ושבים לשירות שלכם ולמיקומו של המשרד שלכם.

מוצרי השיווק והמיתוג המחולקים אישית הינם כלי עסקי הכרחי. כולנו רגילים שכאשר אנו פותחים חשבון בבנק, הניירת מועברת אלינו בתוך פולדר ממותג. כך גם בנוגע לחתימת חוזה לרכישת דירה או אפילו הרשמה לשירות של חברת סלולר. עלון שנכתב ועוצב כראוי יציג בפנינו את המידע אותו אנו צריכים בצורה מסודרת ויעילה, הוא פשוט ונוח ועוזר בקידום עסקאות. למרות קיום של אלטרנטיבות דיגיטליות לצרכי קידום ושיווק, תרומתם לעשיה השיווקית איננה מחליפה את הצורך במוצרים מודפסים. היא שונה ופועלת באפיקים שונים בתכלית. אנו ב-Ink Ready Print ערוכים לספק פתרונות לצרכים של מוצרי שיווק מודפסים. המוצרים אותם אנו מייצרים מאופיינים בהדפסה איכותית, עיצוב עצמי, תהליך הזמנה פשוט ונוח אונליין ובמחירים נוחים.