מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

חומר שיווקי

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי דפוס שיווקיים הכוללים: פליירים בגדלים שונים, פוסטרים, גלויות, תלי דלת, עלונים ועוד.

הדפסת פליירים ועלונים

הדפסת פליירים ועלונים
* 10 יחידות החל מ-40 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

רולאפים

רולאפים
* 1 יחידות החל מ-150 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

גלויות ברכה

גלויות ברכה
* 20 יחידות החל מ-35 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

ברושורים מקופלים

ברושורים מקופלים
* 50 יחידות החל מ-150 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פוסטרים

פוסטרים
* 1 יחידות החל מ-15 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

תלי דלת

תלי דלת
* 1000 יחידות החל מ-575 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 5 ימי עבודה לייצור

הדפסת חומר שיווקי כגון: פליירים, פוסטרים, גלויות, רולאפים, פולדרים ועוד

מוצרי שיווק ופרסום מודפסים מהווים סטנדרט מוכח בעל נוכחות משמעותית בכל תחומי העשיה השיווקית. מוצרי השיווק הללו כוללים: הדפסת פליירים, עלונים, ברושורים בגדלים שונים, פוסטרים, מדבקות, קאפות, רולאפים, שלטים וכדומה.היעילות של המוצרים הללו מוכחת. פליירים זוכים לחשיפה משמעותית. הרי מובן שכאשר מפיצים אותם כחלק מהעיתונים שאנו קונים, ישירות לתיבות הדואר שלנו ועל שמשות המכוניות שלנו בחניונים, הם יזכו לחשיפה אותה המפרסם מחפש. השאלה כיצד יגיבו הלקוחות לסוג כזה של שיווק קשורה להתאמת החלוקה לקהל היעד, למקוריות הכיתוב ולסגנון העיצובי של הפלייר – כלומר לתוכן. את מוצרי השיווק והפרסום המודפסים ניתן לחלק לשלוש קבוצות:

1. מוצרים להפצה כגון דיוור ישיר וחלוקת פליירים

2. מוצרי מיתוג כגון שלטים, מדבקות ורולאפים

3. מוצרים לחלוקה ישירה ואישית כגון ברושורים ועלונים המחולקים כחלק מפגישות עסקיות, תערוכות וכדומה

מוצרי המיתוג המודפסים הינם מוצרים שיווקים שמטרתם להסב את תשומת לב הלקוחות הפטנציאליים למוצרים אותם הם מקדמים. כאשר מקימים עמדת מכירה בתוך חנות, הכוונה היא להסב את תשומת לב מבקרי החנות למוצרים שלכם. כאשר מתקינים שלט מעל משרד, הכוונה היא להסב את תשומת ליבם של העוברים ושבים לשירות שלכם ולמיקומו של המשרד שלכם.

מוצרי השיווק והמיתוג המחולקים אישית הינם כלי עסקי הכרחי. כולנו רגילים שכאשר אנו פותחים חשבון בבנק, הניירת מועברת אלינו בתוך פולדר ממותג. כך גם בנוגע לחתימת חוזה לרכישת דירה או אפילו הרשמה לשירות של חברת סלולר. עלון שמכתב ועוצב כראוי יציג בפנינו את המידע אותו אנו צריכים בצורה מסודרת ויעילה. הוא פשוט ונוח ועזר בקידום עסקאות.למרות קיום של אלטרנטיבות דיגיטליות לצרכי קידום ושיווק, תרומתם לעשיה השיווקית איננה מחליפה את הצורך במוצרים מודפסים. היא שונה ופועלת באפיקים שונים בתכלית.אנו ב-Ink Ready Print ערוכים לספק פתרונות לצרכים של מוצרי שיווק מודפסים. המוצרים אותם אנו מייצרים מאופיינים בהדפסה איכותית, בתהליך הזמנה פשוט ונוח דרך האתר ובמחירים נוחים.