מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

ברושורים מקופלים

הדפסת ועיצוב ברושורים מקופלים הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אנו מציעים ברושור בכל גודל למיתוג ושיווק העסק בתהליך פשוט ונוח באתר

ברושור A5 מקופל ל-A6

  • 50 יחידות החל מ-108 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

ברושור A4 מקופל ל-A5

  • 50 יחידות החל מ-131 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

ברושור A3 מקופל ל-A4

  • 50 יחידות החל מ-180 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 2 ימי עבודה לייצור

עיצוב והדפסת ברושורים מקופלים לצורכי מיתוג

כאשר ברצונו של עסק לקדם שירות חדש או מוצר שיצא שייצא לשוק הנוהל הוא לחלק ללקוחות חומר מודפס לצרכי קידום וביסוס איכויות המוצר או השירות בתודעתו של הלקוח. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי עיצוב והדפסת ברושור מקופל. למעשה ברושורים מקופלים הם אחד ממוצרי הדפוס הפופולריים ביותר בעולם העסקי והם מהווים דרך אפקטיבית של קידום ושיווק.

 

כל היתרונות במוצר אחד

ישנן סיבות רבות אשר הופכות את הברושורים המקופלים לאמצעי שיווקי פופולרי ונפוץ, אחת מהן היא העובדה שבעזרתם תוכלו להעביר מידע רב ללקוחות, תוך שמנצלים לשם כך את כל צדדיו של הברושור. ברושור מקופל מאפשר לכם לתאר את המוצר או השירות בצורה ממצה, להציג את יתרונותיהם ולשדר ללקוחות מקצוענות ואמינות.

 

האמנות מאחורי עיצוב והדפסת ברושורים

על פי רוב ברושור מקופל יודפס על נייר איכותי ועבה, כדי לחזק את המותג ותדמיתו ניתן לעצבו בכל דרך שאתם רואים לנכון ואף להוסיף לו גימורים יוקרתיים ומיוחדים. באינק רדי פרינט הדפסה ועיצוב ברושורים מקופלים זו המומחיות שלנו ואנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של אפשרויות לבחירה לצד שירות נוח, פשוט וידידותי.

 

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר או בצעו הזמנה ישירות דרך האתר ואנו נשמח לספק לכם ברושורים העונים על הצרכים שלכם ברמה הגבוהה ביותר.