מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הדפסת מדבקות

אינק מציעה הדפסת מדבקות מעוצבות מנייר או מפלסטיק למגוון שימושים רחב. מדבקות נייר שקופות או עגולות נטול עץ לשימוש משרדי בסימון קלסרים, קופסאות או חומרים מסוגים שונים. מדבקות כרומו, לעומת זאת, יכולות לשמש לאריזות, מגיעות בגלילים לצרכים שיווקיים ומשרדיים כאחד. את מדבקות הנייר לצפות בלמינציה להגנה מפני פגיעות או נוזלים.

הדפסת מדבקות בעיצוב אישי עגולות, שקופות, לחלונות או בגלילים, דרך האתר ובמחירים תחרותיים

אתר Ink Ready Print מציע שירות של הדפסת מדבקות להזמנה, ישירות דרך האתר. תהליך הזמנת המדבקות באתר הוא פשוט ונוח. לאחר בחירת המוצר, תוכלו לעצב אותו אונליין על ידי שימוש במערכת האינטרנטית שלנו, העלאת קובץ מוכן או פניה אלינו על מנת שנעצב אותו עבורכם. לאחר סיום העיצוב, תוכלו לבחור בסוג החומר עליו יודפסו המדבקות. ניתן להדפיס על נייר מדבקה, על גלילים ושלל חומרים פלסטיים המותאמים כל אחד למטרה אחרת כגון PVC ופוליאסטר. את המדבקות אנו מציעים באיכות יוצאת דופן, במחירים ללא תחרות ומשלוח תוך זמן קצר במיוחד. בין אתם מחפשים מדבקות לשימוש משרדי, להדבקה על חלונות, לצורך שיווקי או פרטי, כאן תוכלו למצוא אותן במחיר ובאיכות ללא תחרות.

סוגי המדבקות אותם אנו מציעים כוללים:

1. הדפסת מדבקות נייר לשימוש אישי ומשרדי כגון: מדבקות נמען למשלוחי דואר, מדבקות תיוג להדבקה על מסמכים, לחלון ראווה, חוצצים ותיקיות.

2. מדבקות לשימוש מיתוגי ופרסומי – מטרתן למתג מוצרים כגון תוויות עגולות המודבקות על מוצרים או אריזות, לשימוש על רכבים וכדומה. המדבקות יכולות להיות מנייר או מחומרים פלסטיים, בהתאם לצרכים.

כל המדבקות מודפסות במכונות החדישות מסוגן ואיכות ההדפסה היא יוצאת דופן. אנו מציעים קלות ונוחות בתהליך ההזמנה, מגוון עיצובים רחב לבחירה וכמובן מחרים נוחים לכל כיס. בעלי עסקים הזקוקים למדבקות לתיוג, יוכלו להיעזר במגוון המוצרים המוצעים באתר. כך ייהנו בעלי העסקים מסדר וארגון פנים משרדי וכל זאת מבלי לוותר על אפשרויות המיתוג ההכרחיות. יצרנים המעוניינים לקדם מוצרים ארוזים חייבים ללמוד אודות סוגי המדבקות המתאימים להם. תוויות ומדבקות שקופות הן הפתרון הנכון ביותר למיתוג מוצרים כגון בקבוקי יין, אריזות פלסטיק ועוד.