מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הדפסת מדבקות

אינק מציעה הדפסת מדבקות מנייר או מפלסטיק למגוון שימושים רחב. מדבקות מנייר נטול עץ לשימוש משרדי בסימון קלסרים, קופסאות או חומרים מסוגים שונים. מדבקות כרומו, לעומת זאת, יכולות לשמש לאריזות, צרכים שיווקים ומשרדיים כאחד. את מדבקות הנייר לצפות בלמינציה להגנה מפני פגיעות או נוזלים.

הדפסת מדבקות בשלל גדלים בעיצוב אישי דרך האתר ובמחירים תחרותיים

אתר Ink Ready Print מציע סוגים רבים של מדבקות להזמנה ישירות דרך האתר. תהליך הזמנת המדבקות באתר הוא פשוט ונוח. לאחר בחירת המוצר, תוכלו לעצב אותו ע"י שימוש במערכת האינרטרנטית שלנו, ע"י העלאת קובץ מוכן או ע"י פניה אלינו על מנת שנעצב אותו עבורכם. לאחר סיום העיצוב, תוכלו לבחור בסוג החומר עליו יודפסו המדבקות. ניתן להדפיס על נייר מדבקה, על גלילים ושלל חומרים פלסטיים המותאמים כל אחד למטרה אחרת כגון PVC ופוליאסטר. את המדבקות אנו מציעים באיכות יוצאת דופן, במחירים ללא תחרות ומשלוח תוך זמן קצר במיוחד. בין אתם מחפשים מדבקות לשימוש משרדי, שיווקי או פרטי, כאן תוכלו למצוא אותן במחיר ובאיכות ללא תחרות.

סוגי המדבקות אותם אנו מציעים כוללים:

1. הדפסת מדבקות נייר לשימוש אישי ומשרדי כגון: מדבקות נמען למשלוחי דואר, מדבקות תיוג להדבקה על מסמכים, חוצצים ותיקיות וכדומה.

2. מדבקות לשימוש מיתוגי ופרסומי – מטרתן למתג מוצרים כגון תויות המודבקות על מוצרים או אריזות, לשימוש על רכבים וכו'. המדבקות יכולות להיות מנייר או מחומרים פלסטיים, בהתאם לצרכים.

כל המדבקות מודפסות במכונות החדישות מסוגן ואיכות ההדפסה היא יוצאת דופן. אנו מציעים קלות ונוחות בתהליך ההזמנה, מגוון עיצובים רחב לבחירה והתאמה וכמובן מחרים נוחים לכל כיס. בעלי עסקים הזקוקים למדבקות לתיוג, יוכלו להיעזר במגון המוצרים המוצעים באתר, לעצב בעצמם ע"י העלאת קבצי לוגו וכדומה. בכך יהנו בעלי העסקים מסדר וארגון פנים משרדי וכל זאת מבלי לוותר על אפשרויות המיתוג ההכרחיות. יצרנים המעוניינים לקדם מוצרים ארוזים חייבים ללמוד אודות סוגי המדבקות המתאימים להם. תויות הן הפתרון הנכון ביותר למיתוג מוצרים כגון בקבוקי יין, אריזות פלסטיק וכדומה.