מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

גליונות מדבקות

גליונות מדבקות מאפשרים שילוב מספר עיצובים וגדלים על אותו גליון. מקמו כמה עיצובים שתרצו כל עוד כל מדבקה בגודל 2.5 ס"מ מרובע לפחות ובמרחק של חצי ס"מ אחת מהשניה.

גליון מדבקות 15X21

גליון מדבקות 15X21

  • 2 יחידות החל מ-50 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 4 ימי עבודה לייצור

גליון מדבקות 21X30

גליון מדבקות 21X30

  • 2 יחידות החל מ-50 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 4 ימי עבודה לייצור

עיצוב והדפסה של גליונות מדבקות

מדבקות מתאימות לכל ענפי התעשייה ואף לשימושים פרטיים. הן מאוד מושכות את העין, במיוחד כשהעיצוב שלהן מחושב ומרשים, הן עמידות בתנאי חוץ ויכולות לכלול פרטים רבים על העסק ואפשר לעצב אותן בכל גודל או צורה שתחפצו. בנוסף הן מתאימות לכל מטרה ובכוחן תוכלו לייצר לעצמכם יתרון ובידול. 

כל היתרונות של גליון מדבקות

כדי לאפשר לכם חיסכון משמעותי בזמן ובמשאבים בעת השימוש במדבקות, אנו באינק רדי פרינט מאפשרים לכם להדפיס גליונות מדבקות ואף לשלב מספר עיצובים וגדלים על אתו גיליון. כך תוכלו לעשות שימוש במדבקות שבחרתם לכל צורך ומטרה ולהעלות ברמה את יכולות השיווק והמיתוג שלכם.

איך זה עובד?

אינק רדי פרינט מאפשרת לכם למקם כמה עיצובים שתרצו בכל גליון אותו תעצבו. על המדבקות להיות בגודל של 2.5 ס"מ לפחות, כאשר בין כל מדבקה צריך להיות רווח של חצי ס"מ. לאחר בחירת העיצוב אנו נדאג לספק לכם את התוצר הטוב ביותר: מדבקות איכותיות ועמידות לשביעות רצונכם.

המטרה שלנו היא לספק לכם את השירות הטוב ביותר לצד פתרונות דפוס מהשורה הראשונה. אנו מזמינים אתכם לעצב גליונות מדבקות לבחירתכם במחירים הוגנים וברמת איכות גבוהה!