מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

מחברות ממותגות

הדפסת מחברות ספירלה ממותגות לעסקים אונליין

מחברות בכריכת סיכות

* 2 יחידות החל מ-60 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

מחברות בכריכה רכה

* 2 יחידות החל מ-99 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

מחברות בכריכת ספירלה רגילה

* 2 יחידות החל מ-74 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

מחברות בכריכת ספירלה קשה

* 10 יחידות החל מ-415 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 6 ימי עבודה לייצור

הדפסת מחברות ממותגות לעסקים

אנו באינק מציעים ללקוחותינו לעצב ולהזמין לעצמם מחברות ספירלה ממותגות לצרכים עסקיים או פרטיים. מחברות ממותגות עם או בלי כריכה קשה הינן פתרון נהדר עבור ילדים לקראת שנת הלימודים. המערכת שלנו מאפשרת שיבוץ תמונות והוספת טקסטים בצורה חופשית.

עבור לקוחותינו העסקיים, מחברת ממותגת בגדלי a4 או a5 משמשת ככלי שיווק ומיתוג יעיל במיוחד. מכיוון שהן מוצר שימושי, לקוחות שמקבלים מחברת ממותגת במתנה נוטים לשמור אותה ולהשתמש בה לאורך זמן - עובדה זו הופכת אותה למוצר יעיל לצרכי שיווק.

המערכת מאפשרת בחירה מבין מחברות בכריכת סיכות הכוללות 40 דפי פנים, לבין מחברות בכריכת ספירלה, ספירלה קשה או כריכת הדבקה הכוללות 80 דפי פנים. מידות המחברות המוצעות במערכת הן המידות המקובלות בשוק: A4 או A5 , מידות אחרות כמובן אפשריות, אבל ייתכן שמחיר הייצור יהיה שונה – לקוחות המעוניינים מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

דפי הפנים מודפסים באופן רגיל על נייר נטול עץ 80 גרם וכוללים דפי שורות או משבצות בשחור לבן. כמובן שישנה אפשרות להדפיס את דפי הפנים בהדפסה צבעונית ועל מגוון ניירות שונים. לקוחות המעוניינים באפשרות זו מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני או במייל לקבלת הצעת מחיר.

זמני הייצור עבור המחברות משתנים בהתאם לכמות וסוג הגימור. מחשבון המחרים שלנו מציג את ימי העבודה הנחוצים לייצור בצורה ברורה ונוחה.