מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

מחברות בכריכת סיכות

מחברות ממותגות בכריכת סיכות

מחברת סיכות ממותגת A5

  • 2 יחידות החל מ-60 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

מחברת סיכות ממותגת A4

  • 2 יחידות החל מ-79 ש''ח כולל מע''מ
  • כ- 3 ימי עבודה לייצור

מחברות ממותגות בכריכת סיכות

מחברות בכריכת סיכות כוללות בדרך כלל 40 עמודים – 20 דפים מודפסים משני הצדדים. דפי הפנים מודפסים עפ"י רוב בשורות או במשבצות שחור לבן. נייר נטול עץ 80 גרם הינו מצד אחד דק יחסית ועוזר למחברות לא להיות נפוחות מידי ומצד שני, מאוד נוח לכתיבה.
 
המחברות שלנו משמשות לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. תלמידים והוריהם נהנים מאפשרויות העיצוב וההתאמה שהמערכת שלנו כוללת. שילוב תמונות וטקסטים הופכים את המחברות ליצירות אישיות ומקוריות. בעלי עסקים, נוהגים לעשות שימוש במחברות לצרכים פנימיים של החברה וכמתנות ממותגות ללקוחותיהם. 
 
לכל בעל עסק חשוב להשאיר חותם בפגישה עם לקוח. אם ברצונכם לשמר לקוחות לאורך זמן, נהוג לתת שי קטן בתקווה שהלקוחות ישמרו וישתמשו בו. מגנטים הפכו למוצר מקובל אשר מוצד למקררים ודלתות. אבל מחברות נותרו מוצר מבוקש במיוחד בגלל השימושיות שלהן. כלונו נעזרים במחשב ומשוחחים בטלפון ובכל זאת, רובנו מוצאים את עצמנו רושמים לעצמנו תזקורות בזמן השיחה על דפי נייר נגישים. זו הסיבה בגללה אנשים תמיד שומרים ומשתמשים במחברות – תמיד צריך משהו לכתוב עליו.
 
המחברות של אינק משלבות הדפסה איכותית במחירים תחרותיים. אנו מאפשרים לזמין כמויות קטנות וגדולות ומשתדלים תמיד לשמור על מחיר י חידה זולים יחסית. המידות המקובלות למחברות הן A5 או A4, אך לקוחות המעוניינים במידות שונות מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר.