מספר טלפון Ink Ready Print 077-5355270
מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה

גיל בר או בת המצווה מציין מעבר מילדות לבגרות. לכן אין מתאים יותר מאשר לתת לחתן הארוע לעצב לעצמו או לעצמה את ההזמנה בצורה שתשקף את אופיים הייחודי. מערכת עיצוב ההזמנות שלנו ב-Ink Ready Print גמישה ומאפשרת ליצור הזמנות מקוריות ויפות, כל אחד ואחת על פי העדפותיו.
הזמנות לבר ובת מצווה 12.5X17.5
17.5X12.5 ס''מ
הזמנות לבר ובת מצווה 10X20
20X10 ס''מ
הזמנות לבר ובת מצווה 15X15
15X15 ס''מ
הזמנות לבר מצווה 10X15
15X10 ס''מ


מתי אקבל את ההזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה ?

זמן ייצור: כ- 2 ימי עבודה

אפשרויות משלוח:
  • איסוף עצמי - 0 ש''ח
  • דואר רשום 2-5 ימי עסקים (תלוי בדואר) - 26 ש''ח
  • משלוח עם שליח - עד 3 ימי עבודה - 41 ש''ח
  • משלוח Boxit - 29 ש''ח
  • משלוח למרכזי שירות - 24 ש''ח
* מועד האספקה הסופי מחושב על ידי חיבור זמן הייצור וזמן המשלוח

* להלן קישור לרשימת יישובים בהם ניתן למסור משלוחים עד הבית או המשרד. בכל יישוב אחר, החבילות יימסרו ליחידת הדואר הקרובה.

איך מזמינים הזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה ?

עיצוב עיצוב: העלו עיצוב מוכן, ביחרו אחד מהעיצובים המוכנים שלנו או פנו אלינו
התאמה התאמה: התאימו את ההזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה ע''י הזנת טקסים, צירוף תמונות, בחירת נייר ועוד
רכישה רכישה: לאחר התשלום, אנו נדפיס, נארוז ונשלח את ההזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה אליכם

ההבטחה של INK

אנחנו לא מרוצים עד שאתם לא מרוצים!.

במידה ואי פעם תקבלו מאיתנו הזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה ולא תהיו מרוצים, אנו מבטיחים לעשות כל שביכולתנו על מנת לתקן את המצב.

עיצוב הזמנות לבת מצווה

בשנים האחרונות חלה התקדמות מורגשת בכל הנוגע לעיצוב מוצרי דפוס כגון כרטיסי ביקור, הזמנות לארועים וגלויות. בעבר אפשרויות העיצוב היו מוגבלות כתוצאה ממגבלות הטכנולוגיה באותם הימים. הקדמה הטכנולוגית של ימינו פותחת חלון אפשרויות ליצירת עיצובים מרהיבים ומקוריים. במאמר זה נציג, על קצה המזלג, כמה רעיונות מקוריים:

הזמנה מכל מקום בעולם

כיום ישנו חופש אמיתי בעיצוב הזמנות המשך לקרוא >

עיצוב והדפסת הזמנות לבר/בת מצווה ישירות דרך האתר במחירים משתלמים

הדפסת הזמנות לבר ובת מצווה בעזרת המערכת המתקדמת שלנו באינק הינה תהליך פשוט ונוח שאינו דורש שנעזוב את הבית. לנוחיותכם טענו לאתר מספר לא מבוטל של עיצובים בסגנונות שונים. תהליך ההזמנה הוא פשוט: בוחרים מוצר (הזמנות לבר מצווה או הזמנות לבת מצווה), בוחרים מידה מבין המידות הקיימות ומתחילים לעצב.

תהליך העיצוב גם הוא פשוט: בוחרים עיצוב מבין העיצובים הקיימים כאשר ניתן לסנן את התוצאות המוצגות לפי סגנון. מתאימים את הפרטים המופיעים ושולחים להדפסה. לחילופין, אם לא מצאתם באתר עיצוב שמוצא חן בעיניכם, תוכלו להעלות לאתר עיצוב מוכן להדפסה של הזמנה לבר מצווה. המערכת תבדוק שהקובץ תקין ומידה וכן, תוכלו להמשיך לתשלום ולהזמנה.

אנו ב-Ink Ready Print מתמחים בהדפסת הזמנות לבר מצווה ולבת מצווה. ההדפסה איכותית ומבוצעת על מכונות הדפוס המתקדמות מסוגן בישראל. המערכת שלנו מאפשר בחירה מבין מספר סוגי נייר וכמובן שמאפשרת להוסיף מספר אפשרויות שדרוג כגון למינציה, פינות עגולות וכדומה. הזמנות לבר מצווה הינם כלי עזר פשוט ונחמד שהפך עם הזמן למנהג חיובי ונעים. הבן או הבת הגיעו למצוות – מאורע חשוב בחייהם. נהוג להשקיע בארוע הכולל מספר לא מבוטל של אורחים ולכן מין הראוי לשלוח הזמנות מודפסות בצורה מסודרת. כיום כאשר אפשרויות ההדפסה הן כל כך נוחות וכאשר העלות היא כל כך מינורית, ההחלטה האם להדפיס או לא הפכה לקליקה לברורה. אל ההזמנות המודפסות תוכלו להתאים מעטפות מודפסות או לא מודפסות ובכך לסיים הזמנה מלאה במחיר הוגן לכל כיס.