מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

הזמנה לברית והזמנה לבריתה

להזמנות לברית או בריתה ישנם מאפיינים מעט שונים מהזמנות רגילות. מצד אחד זהו אירוע מרגש וחוויה מדהימה. מצד שני, מדובר באירוע המתרחש בסמוך להולדת הבן או הבת וההורים עפ"י רוב לחוצים ועסוקים בשלל מטלות. הפתרון האידיאלי הוא לפיכך עיצוב הזמנה לברית מילה אונליין. כך תוכלו לעצב הזמנות לבריתה מקסימות ולקבל אותם במשלוח עד הבית בשירות זריז במיוחד.

אפשרויות העיצוב שלנו:


מחשבון מחירים:

גודל יחידה:
כמות:


סוג נייר: מה זה?


הדפסה:
תוספות אופציונליות:
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?

מחיר: 38 ש''ח

          45 ש''ח כולל מע''מ
(זמן ייצור כ-2 ימי עסקים)עיצוב והדפסת הזמנות לברית או בריתה אונליין, ללא צורך לעזוב את הבית

מזל טוב לרגל הולדת הקטנטן או הקטנטנה! הגיע הרגע לו חיכיתם, אתם מתרגשים ורוצים לארגן בזריזות אירוע לכבוד המשפחה והחברים. הזמנה לברית או הזמנות לבריתה הן הפתרון המקובל.

עיצוב הזמנה לברית מילה אונליין מעולם לא היתה פשוטה כל כך. המערכת האינטרנטית שלנו מאפשרת לעשות הכל בלי לעזוב את הבית לרגע. כל שצריך לעשות הוא לבחור מידה ולעצב אותה ישירות דרך האתר בכמה צעדים פשוטים. אנו מציעים מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים המחולקים לסגנונות שונים. את העיצובים ניתן להתאים בקלות ע"י הזנת טקסטים מתאימים והעלאת תמונות. מרגע שמסיימים לעצב הזמנה לברית מתחיל תהליך הרכישה ובסופו ההזמנות שלכם מועברות ישירות להדפסה. תהליך ההדפסה מבוצע במכונות דיגיטליות ואופסט מתקדמות המפיקות הדפסה איכותית במהירות. יומיים עבודה ויש לכם הזמנה לברית בדרך אליכם בהתאם לצורת המשלוח שתבחרו.

הזמנה לברית ניתן לעצב בהתאם לסגנון המועדף עליכם. עיצוב יוקרתי לאירוע יוקרתי ועיצוב מאוייר ומחויך לאירוע קליל וצנוע. פרט לעיצוב, תוכלו לשדרג את ההזמנה לברית שלכם ע"י שדרוג סוג הנייר והוספת תהליכי השבחה כגון למינציה או פינות עגולות. אנו ב-Ink Ready Print מבינים את הצורך בהזמנה לברית או בריתה בתהליך הזמנה קל ככל הניתן דרך האתר. אנו גם יודעים כי מיד לאחר הלידה אף אחד לא רוצה לעזוב את הבית ולגשת לבית הדפוס. על כן אנו מציעים את אפשרויות רכישת הזמנה לברית ישירות דרך האתר.