מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

חשבוניות מס קבלה A5

אפשרויות העיצוב שלנו


עיצוב עצמי דרך האתר
עיצוב עצמי דרך האתר
בוחרים עיצוב, מתאימים אותו לצרכיכם ע''י הוספת טקסטים ותמונות ומתקדמים לעגלת הקניות.עיצוב עצמי דרך האתר

העלה עיצוב מוכן
העלה עיצוב מוכן
אם יש לכם קובץ מעוצב ומוכן להדפסה, תוכלו להעלות אותו לאתר ולדלג על כל תהליך העיצובהעלה עיצוב מוכן

אנו נעצב עבורך
אנו נעצב עבורך
אין לכם זמן או עניין לעצב בעצמכם? פנו אלינו ואנו נעצב עבורכםאנו נעצב עבורך

מחשבון מחירים מידות פורמטים
כמות:


סוג נייר:


הדפסה:


ימי עבודה לייצור:
  • כ- 2 ימי עבודה
אפשרויות משלוח:
  • איסוף עצמי - 0 ש''ח
  • דואר רשום 2-5 ימי עסקים (תלוי בדואר) - 26 ש''ח
  • משלוח עם שליח - עד 3 ימי עבודה - 41 ש''ח
  • משלוח Boxit - 29 ש''ח
  • משלוח למרכזי שירות - 24 ש''ח
* מועד האספקה הסופי מחושב על ידי חיבור זמן הייצור וזמן המשלוח

מחיר: 50 ש''ח

          58 ש''ח כולל מע''מ
* כל המחירים כוללים מע"מ
פנקסי A5 הם בגודל חצי מדף A4 - נייר מדפסת. מידות הפנקס נטו בס"מ: 21X14.8. זהו הגודל הנפוץ ביותר בהדפסת הפנקסים. הפנקס אינו גדול מדי, הוא נוח, מאפשר מספיק מקום לכתיבת תוכן עבור פריטים המוזמנים. פנקס מסוג זה מיועד ללקוחות הרוצים לחסוך בהדפסת שני סוגים של פנקסים: חשבונית מס וקבלה. הפנקס מאגד את שני סוגי הפנקסים לפנקס אחד המאפשר קבלת, חשבונית מס וקבלה יחדיו. 
 
אתר INK מאפשר עיצוב בהתאמה אישית של החשבונית מס / קבלה. את הדפסת הפנקסים ניתן להדפיס בצבע מלא או בשחור לבן. באתר ישנן תבניות מוכנות מראש, מה שנותר לעשות הוא רק לעדכן את פרטי העסק: שם העסק, עוסק מורשה, כתובת למשלוח התשלום, מס' העוסק מורשה / ח.פ ופרטי התקשרות, כגון: כתובת, טלפון, אימייל, אתר אינטרנט. כמו כן, אנו מאפשרים להעלות קבצים: לוגו או תמונה על מנת להתאים את הפנקס לתיאור העסק. לקוחות המעוניינים לעצב לעצמם את הפנקסים, מוזמנים לעלות עיצוב מוכן לאתר ולבצע את ההזמנה. ניתן לבחור את כמות העותקים אותם תרצו לצרף לאתר: מקור + העתק אחד / +2 העתקים / *3+ העתקים  (*יש לתאם מראש מול נציג החברה לקבלת הצעת מחיר). חשוב לזכור את מיספור הפינקסים, הדפסת פנקס ראשון יש להתחיל מ-001 , במידה וזהו פנקס שהתחיל ממיספור אחר יש להמשיך את הרצף הקיים, על מנת למנוע כפילות של מספרי חשבוניות מס/קבלה.
 
אחד מיתרונותיו של האתר הוא שהעיצוב נשמר בחשבון של המזמין. המזמין יוכל להזמין שוב את אותו פנקס מבלי לעצב / להעלות קובץ מחדש. יש לשנות רק את מיספור הפנקס כדי לשמור על רצף. עם זאת, לקוח המעוניין לערוך את העיצוב הקיים בהזמנות הבאות יוכל לעשות זאת דרך החשבון שלו בעיצובים מוכנים. המחירים המוצעים באתר כוללים מע"מ, התשלום מראש באמצעות כרטיס אשראי. הכנסת פרטי אשראי הינם בתוך אתר מאובטח ואמין. פרטי הכרטיס אשר מוזנים באתר אינם נשמרים בחשבון הלקוח. זמן הדפסת הפנקים היא כ- 2 ימי עסקים. למזמין יש אפשרות לבחור את סוג המשלוח: דואר רשום, שליח עד 3 ימים, שליח אקספרס או הגעה עצמית למשרדינו. המזמין מקבל מייל המעדכן כשההזמנה מוכנה / יצאה באחד מסוגי המשלוחים שנבחרו.