מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

כרטיסי ביקור

הדפסת כרטיסי ביקור בגודל סטנדרטי 5X9 ס''מ. הדפסה איכותית מצד אחד או משני הצדדים על מגוון ניירות ואפשרויות גימור.

אפשרויות העיצוב שלנו:


מחשבון מחירים:

גודל יחידה:
כמות:


סוג נייר: מה זה?


הדפסה:
תוספות אופציונליות:
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?

מחיר: 43 ש''ח

          50 ש''ח כולל מע''מ
(זמן ייצור כ-2 ימי עסקים)כרטיסי ביקור בגודל 5X9 ס"מ - המידה הסטנדרטית לכרטיסי ביקור בישראל

כרטיסי ביקור הינם כלי עבודה יעיל ומקובל בעולם העסקי. לכרטיסי ביקור ישנם שתי מטרות עיקריות:

1. פונקציונאליות – מטרתם הראשית של כרטיסי ביקור היא למסור לאיש קשר את כל פרטי ההתקשרות שלכם. כך אתם יכולים לוודא שאיש הקשר חשוף לכל הפרטים אותם יצטרך ויוכל לזכור בקלות מאיפה הוא מכיר אתכם (שם ותאור החברה) וכיצד יוכל ליצור אתכם קשר (מספרי טלפון, כתובת אימייל וכן כתובת ותא דואר).

2. מיתוג – אם כבר מוסרים לאיש קשר כרטיס ביקור, רצוי שהכרטיס יהיה מעוצב ומודפס בצורה מקצועית. בפועל, בעלי עסקים שמורגלים לחשוב בצורה מיתוגית/ שיווקית, יודעים שאסור לפספס אף הזדמנות להחדיר את המותג שלהם לתודעת קהל היעד שלהם. לכן יש להקפיד על עיצוב כרטיסי ביקור בהתאם לשפה העיצובית/ מיתוגית של העסק.

תהליך הזמנת כרטיסי ביקור הינו פשוט ונוח. השלב הראשון הוא בחירת שיטת העיצוב. הדרך הנכונה והיעילה ביותר היא עיצוב עצמי דרך האתר. שם תוכלו לבחור מבין מגוון עיצובים מקצועיים קיימים ולהתאים אותם לצרכי העסק שלכם ע''י הזנת טקסטים והעלאת לוגו. במידה וברשותכם קבצים מוכנים להדפסה, תוכלו להעלות את הקבצים להדפסה בצורה פשוטה דרך האתר. אך אם את מעוניינים ביחס אישי ומוכנים לשלם על כך, הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נעצב עבורכם את הכרטיסים בצורה אישית. 5X9 ס''מ היא המידה המקובלת בענף להדפסת כרטיסי ביקור.

המידה מתאימה לרוב הארנקים מצד אחד, אך גם כלכלית להדפסה מצד שני ולכן המחיר להדפסת כרטיסים הוא זול יחסית. כרטיסי ביקור הינם כלי עזר חשוב לכל בעל עסק או נותן שירות. הקפידו בבחירת הכרטיסים ועצבו אותם בצורה שתתאר את השירות אותו אתם מספקים בצורה הנכונה ביותר. אנו באינק מתמחים בהדפסת כרטיסי ביקור מכל הסוגים. הדפסה איכותית במחירם זולים במכונות המתקדמות מסוגן בישראל.