מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים
תפריט כללי

כרטיסי ביקור

הדפסת כרטיסי ביקור מרובעים בגודל 5.5X5.5 ס''מ. מידה מיוחדת המתאימה לאנשים ועסקים מיוחדים. זוהי מידה כלכלית, יוצאת דופן ואפקטיבית במיוחד להדפסת כרטיסי ביקור.

אפשרויות העיצוב שלנו:


מחשבון מחירים:

גודל יחידה:
כמות:


סוג נייר: מה זה?


הדפסה:
תוספות אופציונליות:
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?
מה זה?

מחיר: 43 ש''ח

          50 ש''ח כולל מע''מ
(זמן ייצור כ-2 ימי עסקים)כרטיסי ביקור מרובעים בגודל 5.5X5.5 ס"מ - מידה קטנה אך מיוחדת

 

כרטיסי ביקור משמשים אותנו ככלי עבודה עסקי על בסיס יומי. הם מוגדרים ככלי עבודה מכיוון שיש להם שני מאפיינים חשובים הקושרים אותם לעולם העסקי: הם משמשים ככלי למסירה אפקטיבית ונוחה של פרטי התקשרות מצד אחד ומצד שני לוקחים חלק באסטטגית השיווק והמיתוג שלנו.
 
מכיוון שכרטיסי ביקור הפכו לכל כך נפוצים, רבים נוהגים להקדיש מחשבה בעיצובם ובאיכות ההדפסה שלהם. אם כרטיסי הביקור שלנו נשארים אצל לקוחותינו, חשוב לרבים מאיתנו שהם ייצגו אותנו בצורה הנכונה ביותר.
 
כרטיסי ביקור מרובעים הינם כרטיסים במידה יוצאת דופן. עצם העובדה שהכרטיסים אינם בגודל הסטנדרטי של כרטיסי ביקור כבר גורמת להם לבלוט ביחס לכרטיסים אחרים. הלקוח או הקולגה שקיבל את הכרטיס, מבין מיד כי בכרטיס הזה הושקעה מחשבה. 
 
למי כדאי להדפיס כרטיסי ביקור מרובעים? אם כרטיס הביקור שלכם אמור לכלול פרטים רבים, ייתכן וזו איננה המידה המתאימה לכם. העיצוב יראה עמוס או שהטקסט יצטרך להיות קטן ע"מ להתאים בצורה ברורה ועשויה להיות לכך השפעה הפוכה מן הרצוי.
 
אך אם על הכרטיס להכיל פרטי התקשרות בסיסיים כגון: כתובת, טלפונים, אימייל, אתר ולוגו, מומלץ מאוד שתנסו לעשות שימוש במידה זו של כרטיסי ביקור. היא מיוחדת, כלכלית (זולה מהרגיל) ותתרום רבות למאמצי המיתוג שלכם.