מחשבון מחירים       ליצירת קשר טלפוני       כניסת משתמשים

מדבקות בחיתוך אותיות


מדבקות בחיתוך אותיות נחתכות בצורה מושלמת מסביב לכל אלמנט בעיצוב שלכם. הן עמידות בתנאי חוץ ומסופקות עם אפליקציה המאפשרת הדבקה קלה ומדוייקת. מתאימות למיתוג, שילוט למשרדים ואפילו להדבקה על רכבים.
בחר מידה:
בחר כמות: (המחירים כוללים מע''מ)
  • 140 ₪ 
  • 200 ₪ 29% חסכון
  • 280 ₪ 60% חסכון
  • 400 ₪ 71% חסכון
  • 500 ₪ 93% חסכון
  • 590 ₪ 96% חסכון
  • 770 ₪ 97% חסכון
זמני אספקה מהירים
זמני אספקה מהירים בממוצע 4 ימי עבודה לייצור המדבקות. אנו גם מציעים משלוחים מהירים לכל הארץ.
בדיקת קבצים בחינם
בדיקת קבצים בחינם הגרפיקאים שלנו יבדקו את הקבצים לפני ההדפסה ויזהירו אם יראו משהו לא תקין.
עמידות בתנאי חוץ
עמידות בתנאי חוץ המדבקות שלנו עמידות בחשיפה לשמש, בתנאי רטיבות ואינן נשרטות בקלות.

עיצוב והזמנת מדבקות בחיתוך אותיות

למדבקות בחיתוך אותיות ישנם שימושים רבים ולא בכדי רואים אותן בכל מקום: על חלונות ראווה, רכבים, על קירות משרדים, על שילוט, על ויטרינות ועוד רבות האפשרויות. באינק רדי פרינט אנו מזמינים אתכם לבחור מתוך מבחר של דגמים ועיצובים את המדבקות המתאימות לצרכי השיווק והמיתוג שלכם.

למגזר העסקי והפרטי כאחד

מדבקות בחיתוך אותיות נחשבות לפתרון שיווקי מצוין והן מספקות מענה רחב לעסקים אשר רוצים למתג את עצמם. עם זאת הן אינן מיועדות למגזר העסקי בלבד. ניתן בהחלט להזמינן בכל אלמנט עיצובי כך שגם אם רציתם לעטר את סביבת הבית או המשרד במשפטים מעוררי מוטיבציה, או לקשט את קירות הבית עם אלמנט דקורטיבי מילולי, סוג זה יספק לכם מענה מושלם.

על איכות לא מתפשרים

בדפוס Ink השכלנו להבין שהאיכות של המוצרים שלנו היא ערך עליו אנו לא מתפשרים. לכן מקפידים לעבוד עם הכלים המתקדמים ביותר בתחום כדי להציע לכם חיתוך כמה שיותר מדויק מסביב לאלמנטים השונים בעיצוב שלכם. בנוסף המדבקות עמידות במיוחד בתנאי חוץ, ומגיעות ישירות אליכם עם אפליקציה כדי שההדבקה תהיה כמה שיותר מדויקת וקלה.

מדבקות בחיתוך אותיות מתאימות לצרכי מיתוג, לשילוט למשרדים ואף להדבקה על רכבים. באפשרותכם להעלות עיצוב מוכן או לעצב מדבקות לבחירתכם ישירות דרך האתר.