מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הדברים שאתם חייבים לעשות כדי לשפר את נראות העסק שלכם

כדי להתקדם ולצמוח שינוי הוא בלתי נמנע, במיוחד כאשר מדובר בעסק שלכם. אחת הדרכים לרענן את העסק אך ללא השקעה מרובה היא על ידי פתרונות שילוט. שילוט הוא חלק חשוב מכל עסק, ולפתרונות שילוט יש פנים רבות.

כיום תוכלו לעצב לעצמכם שלטי חוץ ופנים, אשר כל אחד עשוי לשרת מטרה אחרת, אך כולם כאחד יעזרו לשפר את המכירות, כמו גם את החוויה של הלקוחות.

אילו פתרונות שילוט יש שם בחוץ?

לפתרונות השילוט הנכונים יש את כל הכוח לתרום לנראות העסק, מבפנים ומבחוץ ולוודא שכולם יזהו את העסק שלכם, ויוכלו למצוא אותו בקלות. בין פתרונות השילוט שעומדים לרשותכם למטרה זו:

  • הדפסה על קאפה – קאפה הוא פתרון שילוט קשיח, עמיד ויציב אך עדיין קל מספיק כדי להתאים לכל מטרה. תוכלו להשתמש בסוג זה של שילוט לתערוכות, דוכני מידע, פרגודים, פרסום, כרזה, כאשר לרשותכם מבחר של גדלים והבונוס – תוכלו לנייד את השלטים ממקום למקום ולעשות בהם שימוש שוב ושוב!
  • הדפסת שמשוניות – שמשוניות אלו הם שלטי חוצות מבד ויניל מוחלק, ופתרון שילוט מעולה וקל לניקוי העמיד בתנאי חוץ. שמשוניות זמינות עבורכם במידות שונות ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם, כאשר ההדפסה מתבצעת על ידי מדפסות דיגיטליות בפורמט רחב וברמת איכות גבוהה.
  • שלטי אלוקובונד – שלטי אלומיניום עמידים במיוחד המתאימים לתנאי חוץ ומיועדים לתפקד כשלטי הכוונה, שלטי בנייני משרדים, חנויות וכדומה. משקלם קל, הם נראים נהדר, הם עמידים בפני מזג אוויר, זמינים במגוון גדול של צבעים, בעלי גימור חלק ומבריק ותוכלו להתאים אותם באופן אישי לצרכים שלכם וליהנות מפתרון שילוט איכותי שיאריך ימים.

מה מדפיסים על שלטי חוץ?

שלטי חוץ יכולים לשמש אתכם למטרות שונות ומגוונות לכן המידע שתדפיסו עליהם קודם כל תלוי במטרת השימוש. בנוסף, הוא תלוי גם בגודל השלט שתרצו להדפיס. עסקים שונים משתמשים בשלטי חוץ למטרות שונות ומגוונות, חלקם ישמשו כשלטי הכוונה, אחרים כמידע פרסומי, ישנם שלטים שיודפסו כדי לבדל את העסק ולהבליט אותו בסביבה תחרותית, והאמת שהשמיים הם הגבול.

גם לחללי הפנים מגיעה התייחסות

פתרונות שילוט תמציתיים, מעוצבים וממותגים מהווים חלק חשוב מכל עסק. בעולם המודרני שבו אנו חיים תוכלו להדפיס המון סוגי שלטים, לרבות שלטי פנים. שלטי פנים הופכים את הניווט בעסק ובמשרד להרבה יותר נוח עבור הלקוחות, הם עוזרים להם להתמצא בחלל, ותוך כדי משדרים מקצועיות.

ישנם סוגים שונים של שלטי פנים שניתן להזמין כמו למשל שילוט הכוונה לשירותים, שלטים הנושאים את שמות העובדים במשרדים ועוד. כאשר אתם רוצים שלטי פנים עומדות לרשותכם כמה אפשרויות והן:

  • שלטי PVC לתנאי פנים – שלטים קשיחים ועמידים עבור מגוון רחב של יישומי פנים. הם מושלמים בכניסה למשרדים, לחנויות, למכירה וקידום, נקודות מכירה, הכוונה, דקורציה ועוד והם מציעים לכם עמידות בלתי מתפשרת לאורך זמן בתנאי פנים שונים.
  • שלטי פרספקס – שלטי פרספקס מודפסים על משטח דמוי זכוכית בעל רמת עמידות גבוהה. הם קשיחים ועיצובם יוקרתי להפליא כך שיתרמו רבות למותג. הם הבחירה המושלמת לתלייה מחוץ לכל משרד, ואפשר לעצב אותם בצורה אנכית, אופקית, מרובעת או פנורמית וליצור מיתוג אקסקלוסיבי ומיוחד.

לסיכום, כאשר מדובר בשילוט יש לכם המון אפשרויות בנקודות מחיר שונות ובגדלים שונים, כאשר אתם יכולים להתחדש ולהוסיף משב רוח רענן לנראות העסק מבלי לשבור את הכיס!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים