מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

תעודות משלוח

צריך תעודות משלוח? הגעת למקום הנכון! הפקת תעודת משלוח הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אנו מציעים הדפסות של תעודת משלוח לעסקים בכל גודל ובמחירים זולים במיוחד.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
תעודות משלוח A5

תעודות משלוח A5


* 2 יחידות החל מ-85 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
תעודות משלוח שישיות

תעודות משלוח שישיות


* 2 יחידות החל מ-130 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
תעודות משלוח A4

תעודות משלוח A4


* 2 יחידות החל מ-130 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פנקסי תעודות משלוח בעיצוב אישי

הפנקסים מאפשרים לכם לכלול את כל הפרטים החשובים לעסק שלכם לצד כל התיעוד והפרטים הנוגעים לסחורה המוזמנת, מועד האספקה ושם המקבל.

אצלנו באתר תוכלו להדפיס תעודת משלוח איכותיות במחירים זולים במיוחד. עיצוב פשוט ונוח דרך האתר עם אפשרות למשלוח עד הבית מהיום למחר. פנקסי תעודות משלוח ממוספרים, בכל המידות המקובלות עם מגוון עיצובים הניתנים להתאמה אישית ישירות דרך האתר.

כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים

פנקסי תעודות משלוח מודפסים על נייר כימי איכותי 60 גרם. בכל פנקס אפשר להזמין מקור + העתק או מקור + שני העתקים. המקור נמסר ללקוח וההעתקים חוזרים לבית העסק למילוי פרטי המשלוחים, מעקב נוח ותהליך הוצאת חשבוניות בהתאמה לסחורה שסופקה.

ניתן להזמין פנקסי תעודות משלוח בכל כמות, החל משני פנקסים בלבד. ההדפסה בצבע שחור עם אפשרות להזמנה מיוחדת עבור הדפסה בצבע. פס פרפורציה עדין מאפשר תלישה נוחה של התעודות לחלוקה ללקוחות. כל תעודות המשלוח ממוספרות כדי לאפשר מעקב נוח לבעל העסק וללקוחות.

הפשטות והנוחות בעת נשיאת פנקסי תעודות המשלוח מבוססות על גודלם הקטן כך ששליחי החברה יכולים לקחת איתם פנקסים כאשר הם מוסרים את הסחורה ללקוחות.

מהן תעודות משלוח?

תעודת משלוח זהו מסמך שנלווה למשלוח סחורה ומפרט את כל הפרטים הנדרשים בנוגע לסחורה שנמסרה. תעודת המשלוח מסבירה על תכולת המשלוח ונותנה סקירה קצרה של ההזמנה ועל המוצרים שנשלחו אל הנמען. אין זה משנה מהו תחום העיסוק שלכם, בין אם אתם עובדים בענף המזון, מוצרי הבניה או הטקסטיל, מהרגע שהסחורה שלכם עוזבת את בית העסק ועושה את דרכה ליעד חדש, עליכם להפיק תעודת משלוח.

אילו פרטים תעודת משלוח צריכה לכלול?

כאשר אתם מעצבים תעודת משלוח, שימו לב שהיא כוללת את הפרטים הבאים:

  • פרטיו של העסק שמוסר את הסחורה
  • פרטיו של העסק אשר מקבל את הסחורה
  • תאריך משלוח
  • טיב הסחורה ותיאור שלה
  • כמות יחידות ו/או פריטים
  • חתימה

קחו בחשבון שבניגוד לחשבונית מס, בתעודת משלוח אינכם צריכים לעדכן את המחירים של המוצרים המפורטים.

הדרך הקלה ביותר להדפיס תעודות משלוח

הדפסת תעודות משלוח אונליין באמצעות האתר שלנו, זו אפשרות נוחה ופרקטית עבור כל עסק. מלבד האפשרות לעצב תעודת משלוח בזמן שנוח לכם, תוכלו גם להתאים אותה באופן אישי למותג ולכלול את כל הפרטים החשובים, כך שהתוצאה הסופית תראה כמה שיותר מקצועית. כל פנקס תעודות משלוח שאנו מדפיסים, מיוצר לפי הדרישות שלכם, מה שהופך אותו לייחודי עבורכם. לכן כדי שתהיו מרוצים, אנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בתחום, ומבטיחים שהתוצאות יהיו מקצועיות ביותר.

מוזמנים להתחיל עם עיצוב תעודת משלוח אונליין, בזמן שלכם!