מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

תעודות משלוח

צריך תעודות משלוח? הגעת למקום הנכון! הפקת תעודת משלוח הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אנו מציעים הדפסות של תעודת משלוח לעסקים בכל גודל ובמחירים זולים במיוחד.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
תעודות משלוח A5

תעודות משלוח A5


* 2 יחידות החל מ-75 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
תעודות משלוח שישיות

תעודות משלוח שישיות


* 2 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
תעודות משלוח A4

תעודות משלוח A4


* 2 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פנקסי תעודות משלוח בעיצוב אישי - כך ניתן לכלול את כל הפרטים החשובים לעסק שלכם ואשר יוכיחו את אספקת הסחורה המוזמנת, את מועד האספקה ואת שם המקבל.

הדפסת תעודת משלוח איכותיות במחירים זולים במיוחד. עיצוב פשוט ונוח דרך האתר עם אפשרות למשלוח עד הבית מהיום למחר. פנקסי תעודות משלוח ממוספרים בכל המידות המקובלות עם מגוון עיצובים הניתנים להתאמה אישית ישורת דרך האתר. 

פנקסי תעודות המשלוח מודפסים על נייר כימי איכותי 60 גרם. בכל פנקס אפשר להזמין מקור + העתק או מקור + שני העתקים. המקור נמסר ללקוח וההעתקים חוזרים לבית העסק למילוי פרטי המשלוחים, מעקב נוח ותהליך הוצאת חשבוניות המותאות לסחורה שסופקה. 
ניתן להזמין פנקסי תעודות משלוח בכל כמות, החל משני פנקסים בלבד. ההדפסה בצבע שחור עם אפשרות להזמנה ביוחדת עבור הדפסה בצבע. פס פרפורציה עדין מאפשר תלישה נוחה של התעודות לחלוקה ללקוחות. כל תעודות המשלוח ממוספרות כדי לאפשר מעקב נוח לבעל העסק וללקוחות. 
הפשטות והנוחות בפנקסי תעודות המשלוח מבוססת על הגודל הקטן שלהם והאפשרות ששליחי החברה ישאו איתם פנקסים כאשר הם מוסרים את הסחורה ללקוחות.