מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

אלבומי תמונותאלבום תמונות דיגיטלי מודפס באיכות ללא פשרות, מחירים תחרותיים וזמני אספקה מהירים

ביחרו אלבום לפי נושא

אלבומי בת מצווה, משפחה, טיולים, הריון, חתונה או כל נושא שתרצו. בחרו ממגוון העיצובים המקצועיים שלנו ועצבו לעצמכם אלבום דיגיטלי יפיפה.

כמה זה עולה?


מס עמודים:
כריכה רכה כריכה רכה 65 ₪
כריכה קשה כריכה קשה 65 ₪
פתיחה שטוחה פתיחה שטוחה לא קיים

למה להדפיס ב-INK?


מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים

רוצים להתחיל בבחירת מידה?


אנו מציעים אלבומים בכל המידות המקובלות וגם כמה מידות מפתיעות
אלבום 30X30 מרובע אלבום מרובע מרשים וגדול. מתאים לאלבום שטוח. אלבום A4 קלאסי אלבום סטנדרטי עומד. קיים בכל סוג כריכה או גימור. אלבום סטנדרטי רוחבי זוהי המידה הנפוצה ביותר המתאימה לכל סוג גימור וכריכה. אלבום A5 קלאסי אלבום אנכי קטן יחסית. מאפשר קריאה נוחה. אלבום 20X20 מרובע אלבום אלגנטי חמוד וקטן. מידה מיוחדת ונוחה המתאימה למתנות ומזכרות. אלבום A5 רוחבי אלבום אופקי קטן יחסית. מתאים לכל שימוש

אלבום דיגיטלי בהדפסה איכותית ומקצועית

אז למה להדפיס אלבום תמונות דיגיטלי? מכיוון שלכולנו אלבומים דיגיטליים אשר מנציחים את הרגעים הכי מרגשים והכי חשובים בחיינו. הרגעים שאותם אנו הכי רוצים לזכור ושבזכות המצלמות שמלוות אותנו לכל מקום, יש לנו את התמונות שבהן נוכל להשתמש. אנו באינק מאמינים שתמונות מייצגות רגעים בחיינו וששווה לנו לעשות איתן משהו – ליצור מהן ספר תמונות או אלבום דיגיטלי שממנו נוכל להנות במשך שנים.
 
המערכת המתקדמת שלנו ב Ink Ready Print, מאפשרת עיצוב תמונות לעריכה והטמעה בתוך אלבום דיגיטלי או ספר בין אם כתמונה נפרדת או קולאז. בזכותה תוכלו ליצור ספר תמונות מעוצב תוך זמן קצר או קולאז לתלייה בבית לבחירתכם. אופציית השיבוץ החכם תבחר עבורכם את התמונות המתאימות ביותר ותשבץ אותן בעיצוב לבחירתכם. כל זה ללא צורך בהתקנת תוכנה עם אפשרות להזמנה גם מהנייד.
 
אלבומי התמונות הדיגיטליים שלנו מודפסים במכונות החדישות מסוגן בעולם. כל אלבום מודפס ונכרך בקפידה, תוך מתן תשומת לב מירבית לאיכות הגימור. אנו ערוכים לטפל בהזמנות דחופות ועושים כמיטב יכולתנו לספק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר כל השנה – ללא תלות במבצעים.