מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

עיצוב והדפסת פולדר

אם אתם נפגשים עם לקוחות ומספקים להם חומר מודפס מעבר לדף אחד או שניים, פולדר הוא בדיוק מה שאתם צריכים. פולדרים ממותגים כוללים כיסים המאפשרים לאגד מספר מסמכים יחד בצורה מקצועית ויפה.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
פולדר A4 כיס אחד

פולדר A4 כיס אחד


* 50 יחידות החל מ-890 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור
פולדר שני כיסים

פולדר שני כיסים


* 50 יחידות החל מ-780 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור

פולדרים ממותגים

פולדרים מעוצבים בדרך כלל כוללים כיס אחד או שניים בהם ניתן לאגד חומרים שיווקיים או טכניים אותם תוכלו למסור ללקוחותיכם בצורה מקצועית שיוצרת רושם נהדר.

פולדרים ממותגים הינם אחד ממוצרי הדפוס העיקריים המשמשים חברות למטרות מיתוג ושיווק. מערכת העיצוב הגמישה שלנו מאפשרת עיצוב חופשי על בסיס תבניות קיימות, אותן תוכלו לערוך כרצונכם. תהליך ההזמנה דרך האתר הוא פשוט ונוח ומאפשר המון גמישות, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו הדפסת פולדרים מקצועיים ואיכותיים.

מה המידה הסטנדרטית של פולדרים?

פולדרים מגיעים במגוון צורות וגדלים אך המידה המקובלת מתאימה לדפי A4 וזו המידה שאנו מאפשרים לכם להדפיס דרך האתר, בתהליך עיצוב והדפסה פשוט ונוח. חשוב לדעת מה המידות שאתם מדפיסים על מנת להבין מה גודלם של דפי המידע שתצטרכו להדפיס, וכמה דפים תוכלו לכלול בתוך הכיס של הפולדר.

דברים שחשוב לדעת כאשר מעצבים פולדר

תשומת לב לפרטים הקטנים תבטיח הדפסת פולדר מעוצב שיענה על הצרכים שלכם בדיוק. כדי שזה יקרה שימו לב לנקודות הבאות:

  • גודל הפולדר לעומת גודל הנייר – פולדרים מעוצבים כדי להחזיק אסופה של דפים בגודל A4 וכתוצאה מכך עליו להיות מעט גדול יותר ביחס לנייר שהוא אמור להחזיק.
  • חשבו בצורה יצירתית – עליכם להיות מעט יצירתיים, כדי שהעיצוב שלכם יתבלט בקהל, וזה חשוב במיוחד אם אתם בוחרים בגודל סטנדרטי.
  • שטח העבודה שעומד לרשותכם – כאשר מעצבים פולדר יש לכם שטח עיצובי נוסף לעבוד איתו, הזמין בחלקים הפנימיים והחיצוניים של הפולדר.
  • קיבולת של הפולדר – גם כאשר התיקייה מגיעה בגודל סטנדרטי עדיין היא מוגבלת בכמות הדפים שיכולה להכיל. לכן החליטו אם אתם זקוקים לכיס אחד או שניים.

הדפסת פולדרים מעוצבים – מה היתרונות?

הם הרבה יותר מכלי שיווקי, זו תיקייה שמאפשרת לכם להציג את המידע שלכם בצורה הרבה יותר מקצועית וכך להשפיע על התדמית של העסק ועל האופן שהוא נתפס בעיני אחרים.

כאשר אתם משתמשים בפולדר בכנסים, אירועים או תערוכות ומחלקים בתוכו מידע ללקוחות אתם משיגים יתרון תחרותי, שומרים על סדר וארגון, גורמים ללקוחות לזכור את המותג ומגדילים את החשיפה למותג.

אצלנו אתם אלו שבוחרים את הגימורים, את הנייר ואת העיצוב הסופי, כאשר יש לכם המון תבניות מוכנות שיקלו עליכם. אתם גם יכולים להעלות עיצוב מוכן או להיעזר במעצבים שלנו. מה שלא תחליטו, אני נדאג להדפסה ברמה הכי גבוהה ולמשלוח עד הבית עם התוצר המוכן.