צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הגדות לפסח

הגדות ממותגות לפסח בהתאמה אישית
מבצע 10% הנחה מוצרי פרסום
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
הגדה לפסח

הגדה לפסח


* 5 יחידות החל מ-420 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור

הגדות לפסח בעיצוב אישי

בערב חג הפסח, המון משפחות מתכנסות סביב שולחן החג כדי לספר את סיפור יציאת מצרים ולחגוג מסורת שעוברת מדור לדור כבר שנים. זו הסיבה שאחד המרכיבים החשובים ביותר על שולחן החג הוא ההגדות של פסח.

אם אתם מחפשים רעיון למתנה ממותגת לחג, אנו מאמינים שהגדות לפסח עם מיתוג ייחודי יכולות לשדרג את חוויית החג ולהפוך אותו להרבה יותר מיוחד ומשמעותי, ולכן מעמידים לרשותכם פלטפורמה נוחה ומקוונת לעצב אותן באופן אישי.

עצבו בקלות הגדות ממותגות לפסח בהתאמה אישית

אצלנו באתר תוכלו להדפיס הגדות לפסח ולהתאים באופן אישי את התוכן של ההגדה, את העיצוב, ואפילו להוסיף תמונות, פרשנויות ופלפולים או אפילו סיפורים משפחתיים. אתם יכולים לבחור מתוך התבניות המוכנות שיש לנו באתר ולהחליט מה יהיה גודל ההגדה וכמה דפים תכלול, באפשרותכם גם להעלות קובץ מוכן ולהתאים אותו למידות הרצויות, ותוכלו גם לעבוד עם צוות העיצוב שלנו כדי ליצור הגדה ייחודית לחלוטין המשקפת את הסגנון והערכים של העסק, או של המשפחה שלכם.

בנוסף, עם תהליך ההזמנה המקוון והפשוט שלנו, תוכלו להדפיס את ההגדות וליהנות ממשלוח מהיר, מה שחוסך לכם התרוצצות והתעסקות, ולהפתיע את העובדים או את בני המשפחה האהובים בערב החג עם מתנה ייחודית.

כל היתרונות של הגדות לפסח בהתאמה אישית?

הגדה ממותגת שעוצבה מתוך מחשבה יכולה להפוך את ליל הסדר למושך הרבה יותר עבור ילדים ומבוגרים כאחד, שכן הם יכולים לעקוב אחר הסיפור באופן שיהדהד אצלם. בנוסף, הגדה מותאמת אישית יכולה להפוך לירושת משפחתית אהובה, העוברת מדור לדור.

מוזמנים לעצב ולהדפיס הגדות של פסח לעובדים או לבני המשפחה כבר עכשיו, ולהפוך את החג להרבה יותר מיוחד!