מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

פוסטרים

הדפסת פוסטרים הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אנו מציעים הדפסת פוסטרים בכל גודל לצרכים פרטיים ועסקיים ובמחירים זולים במיוחד.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
פוסטר A3

פוסטר A3


* 1 יחידות החל מ-72 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
פוסטר 50X70

פוסטר 50X70


* 1 יחידות החל מ-85 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
פוסטר 70X100

פוסטר 70X100


* 1 יחידות החל מ-90 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

פוסטרים מעוצבים במידות שונות משמשים לעיצוב חללי עבודה או מגורים מצד אחד, ולפרסום עסקים או שירותים מצד שני.

אחת הדרכים האפקטיביות לפרסם מוצרים ושירותים היא על ידי פוסטרים. בפוסטרים ניתן לעשות שימוש בדרכים רבות ולמגוון מטרות קידומיות החל בקידום ושיווק כנסים וימי עיון, ועד פרסום אירועים, מסיבות או מופעים. ברוב המקרים נהוג לעשות בהם שימוש כשלטי חוצות, לתלות אותם על לוחות מודעות, על ויטרינות של חנויות או במרכזים ציבוריים וקהילתיים. באינק רדי פרינט אנו מתמחים בעיצוב והדפסת פוסטרים בכל גודל, בהתאמה לכל מטרה פרטית ועסקית כאחד ובמחירים הגונים.

 

עיצוב פוסטרים איכותי ומקצועי

כאשר שירותי העיצוב וההדפסה מרוכזים עבורכם תחת קורת גג אחת, אתם נהנים מכל היתרונות. עיצוב מקצועי של הפוסטרים לצד הדפסה ברמה גבוהה ובאיכות חסרת פשרות אלו הם המאפיינים שיבטיחו שכולם יראו את הפוסטר שלכם גם מרחוק ושהוא יעביר את המסר הרצוי בשניות בודדות. ב inkreadyprint אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות של עיצוב והדפסת פוסטרים בשלוש מידות: A3, חצי גיליון או גיליון מלא כל זאת ועוד בהתאמה אישית לצרכים ולדרישות שלכם!

 

בדפוס אינק תוכלו לעצב ולהדפיס פוסטרים במחירים משתלמים וליהנות מאפשרויות משלוח מגוונות. לפריטים נוספים צרו עמנו קשר או בצעו הזמנה בקלות דרך האתר ישירות