צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הזמנות עבודה

צריכים להדפיס פנקסי הזמנות עבודה? הגעתם למקום הנכון! הפקת פנקסי הזמנות עבודה הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אינק פתרונות דפוס מציעים שירותי הדפסת פנקסי הזמנות לעבודה בכל גודל ובמחירים זולים במיוחד.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
הזמנות עבודה A5

הזמנות עבודה A5


* 2 יחידות החל מ-85 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הזמנות עבודה שישיות

הזמנות עבודה שישיות


* 2 יחידות החל מ-130 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פנקסי הזמנות עבודה בעיצוב אישי דרך האתר

מסמך ממוספר המתעד ביצוע הזמנה, פרטי ההזמנה ומועד ההזמנה. מחירים זולים וזמני אספקה מהירים.

הדפסת פנקסי הזמנות עבודה בכמה צעדים פשוטים ישירות דרך האתר. בוחרים את סוג המוצר, מעצבים בקלות בעזרת אשף העיצוב הייחודי שלנו והפנקסים בדרך אליכם.

פנקסי הזמנות העבודה שלנו

פנקסי הזמנות העבודה מודפסים על נייר כימי 60 גרם בצבע שחור עם אפשרות להדפסה צבעונית. הפנקסים מגיעים בכל המידות הקיימות בשוק וכוללים 25 או 50 עותקים בפנקס. ישנה אפשרות להזמין פנקסי הזמנות עבודה עם מקור + העתק או פנקסים עם מקור + שני העתקים.

פנקסי הזמנות עבודה הם הדרך היעילה והפשוטה לניהול תקין של מערך ההזמנות בעסקים קטנים. הזמנות העבודה ממוספרות ומאפשרות מעקב פשוט ונוח. המקור נמסר ללקוח כדי שיוכל להתעדכן בנוגע ללו"ז המסירה על פי מספר הזמנת העבודה. ההעתק נשאר אצל בעל העסק על מנת שיוכל להתייחס לפניות הלקוחות וכדי שיוכל לקדם את ההזמנות הפנימיות.

פנקסי הזמנות עבודה – למי הם מתאימים?

פנקסי הזמנות עבודה מציעים פתרון אידיאלי עבור חברות שמספקות שירותים או תיקונים. באמצעות הפלטפורמה באתר, תוכלו להתאים באופן אישי את הפנקסים שאתם מעצבים, לכלול מיתוג, לוגו, פרטים חיוניים, כמו גם להתאים את העיצוב לסטנדרטים שלכם. אנו נדאג להדפסה איכותית כך שהזמנות העבודה שלכם ייצגו אתכם בצורה הטובה והמקצועיות ביותר.

בעולם המודרני יש כל כך הרבה עסקים שמספקים שירותים והתחרות גדולה, מה גם שעליכם לבצע את העבודה בהתאם למפרט לקוח, מה שעלול להוביל לאי הבנות וסיבוכים. בעזרת תיעוד של כל הזמנות העבודה אתם חוסכים לעצמכם אי הבנות ובלבולים, מכיוון שתיעוד מקצועי ומסודר מאפשר מעקב נוח וממזער הסיכונים האפשריים. באמצעות האתר תוכלו לעצב הזמנות עבודה בהתאמה אישית, לבחור את גודל המסמך המועדף עליכם, את מספר העמודים שאתם רוצים, את העיצוב והפרטים שתרצו לכלול ולהדפיס.

עצבו לעצמכם פנקסי הזמנות עבודה בקלות

הזמנת עבודה זהו מסמך אשר מגן עליכם מפני בלבולים ואי הבנות ומתעד את כל הסיכומים עם הלקוח סביב תנאי העבודה. באמצעות הדפסת פנקסי הזמנות עבודה אתם מבטיחים ללקוחות שאתם לוקחים את הצרכים והרצונות שלהם ברצינות ומתחייבים בפניהם למלא אותם בצורה הכי טובה. 

תהליך העיצוב מתבצע באמצעות האתר, בזמן הנוח לכם ביותר, בכמה שלבים פשוטים כאשר לרשותכם עומדות תבניות מוכנות מהן אתם יכולים לבחור את הפורמט הרצוי. וכמובן, שאם תרצו להוסיף נגיעות אישיות משלכם.

אנו כאן כדי להוציא אל הפועל כל עיצוב, להדפיס את הזמנות העבודה שלכם, בצורה מקצועית ואיכותית, במחירים משתלמים ובזמני אספקה נוחים.