מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הזמנות עבודה

צריכים להדפיס פנקסי הזמנות עבודה? הגעתם למקום הנכון! הפקת פנקסי הזמנות עבודה הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אינק פתרונות דפוס מציעים שירותי הדפסת פנקסי הזמנות לעבודה בכל גודל ובמחירים זולים במיוחד.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
הזמנות עבודה A5

הזמנות עבודה A5


* 2 יחידות החל מ-75 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הזמנות עבודה שישיות

הזמנות עבודה שישיות


* 2 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

פנקסי הזמנות עבודה בעיצוב אישי דרך האתר. מסמך ממוספר המתעד ביצוע הזמנה, פרטי ההזמנה ומועד ההזמנה. מחירים זולים וזמני אספקה מהירים.

הדפסת פנקסי הזמנות עבודה בכמה צעדים פשוטים ישירות דרך האתר. בוחרים את סוג המוצר, מעצבים בקלות בעזת אשף העיצוב הייחודי שלנו והפנקסים בדרך אליכם. 

על פנקסי הזמנות עבודה מודפסים על נייר כימי 60 גרם בצבע שחור עם אפשרות להפדסה צבעונית. הפנקסים מגיעים בכל המידות הקיימות בשוק וכוללים 25 או 50 עותקים בפנקס. ישנה אפשרות להזמין פנקסי הזמנות עבודה עם מקור + העתק או פנקסים עם מקור + שני העתקים. 
פנקסי הזמנות עבודה הם הדרך היעלה והפשוטה לניהול תקין של ההזמנות בעסקים קטנים. הזמנות העבודה ממוספרות ומאפשרות מעקב פשוט ונוח. המקור נמסר ללקוח כדי שיוכל להתעדכו בנוגע ללו"ז המסירה עפ"י מספר הזמנת העבודה. המקור נשאר אצל בעל העסק על מנת שיוכל להתייחס לפניות הלקוחות וכדי שיוכל לקדם את ההזמנות הפנימיות. 
אנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון הלקוחות שלנו.