מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הצעות מחיר

צריך פנקסי הצעות מחיר? הגעת למקום הנכון! הפקת פנקסי הצעות מחיר הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אנו מציעים הדפסת פנקסי הצעת מחיר לעסקים, בכל גודל ובמחירים זולים במיוחד.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
הצעות מחיר A5

הצעות מחיר A5


* 2 יחידות החל מ-85 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הצעות מחיר שישיות

הצעות מחיר שישיות


* 2 יחידות החל מ-130 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הדפסת הצעות מחיר בפנקסים איכותיים בכל מידה ובמחירים זולים במיוחד

הצעות המחיר ממוספרות וכוללות את הפרטים החשובים לזיהוי ההצעה במועד מאוחר יותר. כך יכול הלקוח לציין את מספר ההצעה כדי לחסוך זמן באיתורה.

הדפסת פנקסי הצעות מחיר בתהליך פשוט ונוח

הלקוחות שלכם מבקשים הצעת מחיר ואתם צריכים דרך פשוטה לנהל מעקב אחר ההצעות שאתם מוציאים? הדפסת פנקסי הצעות מחיר היא פתרון אידיאלי עבורכם.

המערכת הייחודית שלנו מאפשרת עיצוב פשוט ונוח של פנקסי הצעות המחיר שלכם כך שיותאמו בדיוק לצרכיכם ויכילו מקום לכתיבת כל הפרטים החיוניים להצעה. בכל פנקס יש טופס מקור + העתק. את המקור מוסרים ללקוח ואת ההעתק שומרים לצורך התיעוד. הצעות המחיר ממוספרות על מנת לאפשר מעקב נוח בשלבים מאוחרים יותר.

הדפסת פנקסי הצעות מחיר מתבצעת על גבי נייר כימי 60 גרם איכותי המאפשר מעבר הכיתוב להעתק. בכל פנקס אפשרות לבחירה בין 25 ל-50 סטים של דפים כאשר כל סט כולל מקור + העתק. אפשרות להזמנת כל כמות של פנקסים החל משני פנקסים בלבד. הדפסה בשחור עם אפשרות להזמנה מיוחדת לפנקסים צבעוניים.

הדרך הטובה לשמור על תדמית ומיתוג אחידים

אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לשלב את המיתוג שלכם בכל דבר שאתם עושים, אנו ממליצים שתשימו דגש על הניירת המשרדית. מסמכי הצעות מחיר הם אלו שיכריעו אם הלקוח יקבל את ההצעה שלכם או לא, ולכן עליכם לוודא שגם מבחינה אסתטית, הם ייצגו את המותג בצורה הכי משקפת וטובה. כאשר עומדות לרשותכם אפשרויות בחירה עיצוביות, אתם יכולים להתאים גם את פנקסי הצעות המחיר לערכי המותג באופן אישי וליצור פנקס מיוחד לעסק שלכם, שמזוהה איתו ומבדיל אותו מאחרים.

אנו נעשה כל שבאפשרותנו שתהיו מרוצים

גם בעת הדפסת פנקסי הצעות מחיר לא מומלץ שתתפשרו. מסמכים אלו משפיעים על התדמית של העסק, ולכן עליהם להיות מעוצבים ומודפסים בצורה כמה שיותר מקצועית. בעוד שאתם אחראים על העיצוב, אנו אחראים על ההדפסה ונעשה את כל שביכולתנו כדי להבטיח שהיא תהיה מקצועית, ברמה הכי גבוהה. אבל רגע לפני שמדפיסים באמצעות הציוד המתקדם ביותר שקיים בתחום, פיתחנו לכם פלטפורמה נוחה וידידותי לשימוש, כדי שגם העיצובים שלכם יהיו כמה שיותר מקצועיים.

ובשורה התחתונה – שביעות הרצון שלכם מהתוצרים חשובה לנו, ולכן אנו משקיעים את מיטב הזמן והמאמצים כדי להעמיד לרשותכם את כל הכלים המתקדמים שיאפשרו לכם לעצב ולהדפיס פנקסי הצעות מחיר בקלות.

מוזמנים להתחיל!