מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הצעות מחיר

צריך פנקסי הצעות מחיר? הגעת למקום הנכון! הפקת פנקסי הצעות מחיר הינה אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אנו מציעים הדפסת פנקסי הצעת מחיר לעסקים, בכל גודל ובמחירים זולים במיוחד.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
הצעות מחיר A5

הצעות מחיר A5


* 2 יחידות החל מ-75 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הצעות מחיר שישיות

הצעות מחיר שישיות


* 2 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הדפסת הצעות מחיר בפנקסים איכותיים בכל מידה ובמחירים זולים במיוחד. הצעות המחיר ממוספרות וכוללות את הפרטים החשובים לזיהוי ההצעה במועד מאוחר יותר. כך יכול הלקוח לציין את מספר ההצעה כדי לחסוך זמן באיתורה.

לקוחות שלכם מבקשים הצעות מחיר ואתם צריכם דרך פשוטה לנהל מעקב אחר ההצעות שאתם מוציאים? הדפסת פנקסי הצעות מחיר היא הפתרון האידיאלי עבורכם. 
המערכת הייחודית שלנו מאפשרת עיצוב פשוט ונוח של פנקסי הצעות המחיר שלכם כך שיותאמו בדיוק לצרכיכם ויכילו מקום לכתיבת כל הפרטים החיוניים להצעה. בכל פנקס מקור + העתק. את המקור מוסרים ללקוח ואת ההעתק שומרים לצורך התיעוד. הצעות המחיר ממוספרות ע"מ לאפשר מעקב והתייחסות נוחים בשלבים מאוחרים יותר. 
הדפסת פנקסי הצעות מחיר על גבי נייר כימי 60 גרם איכותי המאפשר מעבר הכיתוב להעתק. בכל פנקס אפשרות לבחירה בין 25 ל-50 סטים כאשר כל סט כולל מקור + העתק. אפשרות להזמנת כל כמות של פנקסים החל משני פנקסים בלבד. הדפסה בשחור עם אפשרות להזמנה מיוחדת לפנקסים צבעוניים.
התחייבות ל-100% שביעות רצון!!