מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

פדים ממותגים לעכבר

פדים ממותגים לעכבר הינם מתנה שימושית המתאימה לחלוקה ללקוחות עסקיים, בני משפחה וחברים. ניתן לבחור בין צורת מלבן או עיגול. תהליך עיצוב והזמנה פשוט ונוח ישירת דרך האתר.
מבצע 10% הנחה מוצרי פרסום
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
פד לעכבר מלבן

פד לעכבר מלבן


* 20 יחידות החל מ-600 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

עיצוב והדפסת פד ממותג מלבני או עגול לעכבר ישירות דרך האתר

פדים ממותגים לעכבר הם אחד ממוצרי הקידום הקלאסיים והשימושיים ביותר עבור עובדים או לקוחות עסקיים, ומתנה נהדרת עבור בני משפחה וחברים. אפשר להדפיס עליהם תמונה, ברכה או לוגו ושם של החברה בכמה צעדים פשוטים, ישירות דרך האתר.

פדים ממותגים לעכבר - מוצר קידום עסקי

בעולם שבו כולם משתמשים במחשב נייד או נייח, קל מאוד לבחור באביזרים למחשב כמוצרי קידום מכירות, או כמתנות, ואחד מהאביזרים היותר שימושיים שיש אלו פדים לעכבר. פדים ממותגים לעכבר מציעים לכם המון יתרונות:

  • עלות משתלמת – בהשוואה לאביזרי מחשב אחרים, פדים לעכבר נחשבים להכי משתלמים כלכלית. ניתן להתאים את עיצובם אישית, לבחור צורה ולשווק את העסק בצורה כמה שיותר אפקטיבית.
  • פנייה לקהל רחב – כמעט ואין בית שאין בו מחשב כיום, וגם במשרדים ובמקומות עבודה אחרים, המחשבים תופסים מקום מרכזי. לכן אביזר שימושי למחשב כמו פד לעכבר הוא מאוד הכרחי לפרסום העסק.
  • חשיפה גדולה – פדים ממותגים לעכבר נמצאים על שולחן המחשב או העבודה כל הזמן, רק מחכים לשימוש. זו בדיוק המטרה של מוצרי קידום, להיות כמה שיותר גלויים, כך שאפשר לפרסם את העסק בקלות.

פד ממותג לעכבר הוא משטח מגומי, בצורת מלבן או עיגול, הוא ידידותי לשימוש ומאריך חיים. ניתן להתאים אותו אישית לכל צורך ומטרה, פרטית או עסקית. דרך האתר תוכלו לעצב פדים לעכבר בצורה נוחה ופשוטה, וליהנות מהדפסה איכותית שתישמר לזמן רב!