מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

אלבום בת מצווה

חגיגת בת המצווה היא ארוע מרגש. כל המשפחה והחברים מתכנסים וחוגגים יחד. התלבשתם יפה, שמחתם וצילמתם המון תמונות. אלבום תמונות לבת מצווה מאפשר לאגד את כל התמונות הללו וליצור מהן מזכרת נהדרת מארוע חד פעמי.
הכמות המינימלית להזמנה היא 10 יח
נושא אלבום

בחירת עיצוב לאלבום בת מצווה

עיצוב אלבום בת מצווה להדפסה

כבר שנים שחגיגת בת המצווה הפכה לאירוע בלתי שגרתי, מיוחד ומלא באטרקציות. לכן הצורך לתעד אותו מתחילתו ועד סופו הוא בלתי נמנע. דעו לכם: אינכם חייבים להשקיע בצוות צילום לצורך יצירת אלבומי בת מצווה, תוכלו לעשות זאת בעצמכם בקלות גם לאחר האירוע וליצור מכל התמונות היפות שנמצאות על המחשב אלבום בת מצווה מעוצב וייחודי. אלבום בת מצווה דיגיטלי הוא מזכרת נהדרת עבורכם ועבור כלת השמחה והוא תמיד יזכיר לכם את היום המיוחד ויעלה על פניכם חיוך בכל פעם שתפתחו אותו.

לעצב אלבום? גם אתם יכולים!

בInkreadyprint אנו מעמידים לרשותכם פתרונות רבים בתחום הדפוס, לרבות עיצוב והדפסת אלבומי בת מצווה. תהליך עיצוב האלבום והזמנתו הנו פשוט וידידותי כך שכל אחד יכול לעשות זאת ישירות מהמחשב הביתי ועדיין לזכות לתוצאות ברמת איכות גבוהה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את העיצוב הרצוי, את סוג האלבום, גודלו ומספר העמודים, לעקוב אחר ההוראות, לשלב את התמונות, לבצע הזמנה וליהנות ממשלוח עד הבית של התוצר הסופי.

עצבו כבר עכשיו אלבום בת מצווה המורכב מכל התמונות הכי יפות שצילמתם באירוע ותיהנו מהתמורה המלאה ביותר להשקעה.