מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

ניירת משרדית

אנו מציעים מוצרי דפוס המתאימים לצרכים משרדיים בתהליך הזמנה פשוט ונוח דרך האתר. הדפסת ניירת משרדית על כל סוגיה. ניירות מכתבים, הזמנות עבודה, תעודות משלוח ועוד
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
נייר מכתבים A4

נייר מכתבים A4


* 100 יחידות החל מ-99 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
דפי מזכר (ממו) A5

דפי מזכר (ממו) A5


* 100 יחידות החל מ-65 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
פנקסי ממו A6

פנקסי ממו A6


* 5 יחידות החל מ-110 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
פתקיות תזכיר

פתקיות תזכיר


* 5 יחידות החל מ-90 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
בלוק שולחני A3

בלוק שולחני A3


* 5 יחידות החל מ-179 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
פלייסמט נייר A3

פלייסמט נייר A3


* 10 יחידות החל מ-50 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הדפסת נייר מכתבים מעוצב, ניירת משרדית, עיצוב לוגו אישי ישירות דרך האתר ובמחירים משתלמים

ניירת משרדית הינה חלק בלתי נפרד מכל עסק. על אף פעילות הולכת וגדלה שנעשית בפורמט דיגיטלי, הצורך בנייר המשרדי לא פחת ואף גדל בשנים האחרונות. מדובר במוצרים שבחלקם הכרחיים, אך כולם רצויים. נייר מכתבים מעוצב, דפי מזכר עם לוגו העסק (ממו), בלוקים ממותגים, הינם מוצרים פשוטים בהם אנו משתמשים בלי לשים לב בכלל.

תוך כדי שיחת טלפון או פגישה, רבים נוהגים לכתוב לעצמם תזכורות ולעשות חישובים. את הדפים הכתובים תוכלו לתת ללקוחות שבאים לבקר אתכם במשרדכם או לשמור לעצמכם.

בעלי עסקים נוהגים להזמין ניירת משרדית ממותגת לשימוש פנימי וחיצוני כאחד. העותקים לשימוש חיצוני נועדים למסירה ללקוחות ולכן מובן שרצוי שהנייר יהיה ממותג. זוהי הזדמנות פז להחדיר המותג לתודעת הלקוח ולשדר לו כי מדובר בחברה רצינית. כאשר הניירת נועדת לשימוש פנימי, המטרה היא למתג ולשווק. חשוב לקדם את מותג החברה גם בעיני העובדים הפנימיים – זה מגביר את תחושת הגאווה והשייכות (כולם רוצים לקחת חלק במשהו גדול). מכיוון שעובדי החברה לעיתים ייקחו את הניירת איתם לפגישות וכדומה, ברור שכל מי שבא איתם במגע ייחשף לניירות.

למרות שקיימת אפשרות להדפיס ניירות מכתבים גם במדפסת ביתית, חשוב להבין שהתוצאה היא שונה לחלוטין. מדפסת ביתית לעולם לא תוכל לנצל את כל גודל הנייר ולכן תמיד יישארו שוליים לבנים. בנוסף, אין להשוות בין איכות ההדפסה במכונות מקצועיות לבין ביתיות. אך הבדל נוסף חשוב לא פחות הוא המחיר. מי שעשה את החישוב ולקח בחשבון את עלות הנייר והדיו, יבין מיד כי עדיף להדפיס את ניירות המכתבים בבית דפוס כמוInk Ready Print ובכך לחסוך בעלויות לצד שיפור מקצה לקצה באיכות ההדפסה.