מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

גליונות מדבקות

גליונות מדבקות מאפשרים שילוב מספר עיצובים במידות שונות על אותו גליון. מקמו כמה עיצובים שתרצו כל עוד כל מדבקה בגודל 2.5 ס"מ מרובע לפחות ובמרחק של חצי ס"מ אחת מהשניה. המדבקות עמידות בתנאי חוץ, במים ובמדיח כלים.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
גליון מדבקות 15X21

גליון מדבקות 15X21


* 2 יחידות החל מ-95 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור
גליון מדבקות 21X30

גליון מדבקות 21X30


* 2 יחידות החל מ-95 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור

גליונות מדבקות במידות שונות. אפשרות לשיבוש מספר עיצובים בצורות שונות על גבי אותו הגליון. מדבקות מתאימות למיתוג ארועים, סימון מוצרים לילדים ובאופן כללי.

מדבקות מתאימות לכל ענפי התעשייה ואף לשימושים פרטיים. הן מאוד מושכות את העין, במיוחד כשהעיצוב שלהן מחושב ומרשים, הן עמידות בתנאי חוץ ויכולות לכלול פרטים רבים על העסק ואפשר לעצב אותן בכל גודל או צורה שתחפצו. בנוסף הן מתאימות לכל מטרה ובכוחן תוכלו לייצר לעצמכם יתרון ובידול. 

כל היתרונות של גליון מדבקות

כדי לאפשר לכם חיסכון משמעותי בזמן ובמשאבים בעת השימוש במדבקות, אנו באינק רדי פרינט מאפשרים לכם להדפיס גליונות מדבקות ואף לשלב מספר עיצובים וגדלים על אתו גיליון. כך תוכלו לעשות שימוש במדבקות שבחרתם לכל צורך ומטרה ולהעלות ברמה את יכולות השיווק והמיתוג שלכם.

איך זה עובד?

אינק רדי פרינט מאפשרת לכם למקם כמה עיצובים שתרצו בכל גליון אותו תעצבו. על המדבקות להיות בגודל של 2.5 ס"מ לפחות, כאשר בין כל מדבקה צריך להיות רווח של חצי ס"מ. לאחר בחירת העיצוב אנו נדאג לספק לכם את התוצר הטוב ביותר: מדבקות איכותיות ועמידות לשביעות רצונכם.

המטרה שלנו היא לספק לכם את השירות הטוב ביותר לצד פתרונות דפוס מהשורה הראשונה. אנו מזמינים אתכם לעצב גליונות מדבקות לבחירתכם במחירים הוגנים וברמת איכות גבוהה!