מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הדפסת מגנטים

אנו מציעים שירות של הדפסה על מגנטים הכוללים כרטיסי ביקור מגנטיים, גלויות מגנטיות, לוחות שנה ופליירים. כולם באיכות יוצאת דופן ובמחירים ללא תחרות. הדפסת תמונות על מגנטים בכמויות קטנות נעשית במכונות דיגיטליות המתאפיינות בדיוק מרבי בצבעוניות ובחיתוך. הדפסה בכמות גדולה מ-200, נעשית במכונות אופסט ובגיליונות משולבים על מנת לחסוך בעלויות הייצור. כתוצאה בכך, תיתכן סטייה של עד 10% בצבעוניות ולעיתים אף שינוי קל של עד 4 מ''מ במידת המוצר המודפס.
מבצע 15% הנחה מגנטים
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
מגנטים סטנדרטיים

מגנטים סטנדרטיים


מגנטים בגדלים שונים - הפתרון האידיאלי לחלוקה ופרסום.
מגנטים עגולים

מגנטים עגולים


אצלנו תוכלו להדפיס מגנטים עגולים במידות שונות
מגנטים לרכבים ותנאי חוץ

מגנטים לרכבים ותנאי חוץ


מגנטים לרכבים ועמידים לתנאי חוץ

הדפסת מגנטים במגוון גדלים למקרר או ככרטיסי ביקור, בעיצוב אישי אונליין

אפשר ליצור מגנט מכל מוצר דפוס אשר כולל עמוד מודפס אחד. סוגי המגנטים אותם אנו מציעים כוללים כרטיסי ביקור, גלויות מגנטיות, לוחות שנה או פליירים מגנטיים. תהליך הזמנת והדפסת התמונות על המגנטים הוא פשוט וקל. מתחילים בבחירת סוג המגנט בו אתם מעוניינים, ממשיכים ובוחרים באחת מאפשרויות העיצוב הנהוגות באתר: עיצוב בעזרת המערכת המתקדמת שלנו, העלאת עיצוב מוכן או פניה אלינו על מנת שאנו נעצב עבורכם. לאחר סיום העיצוב, כל שנשאר הוא לבחור בסוג הגימור, אופן המשלוח, כמות אותה תרצו והזנת פרטי התשלום. מאותו רגע ואילך, העיצובים שלכם ישמרו באתר על מנת להקל על תהליך הזמנת הדפסת מגנטים חוזרת.

המעניין במגנטים הוא שהם נצמדים לדלתות מתכת או למקררים ומאפשרים הצמדה של מוצרים אחרים, כגון פליירים, פתקים וכדומה. כמעט בכל בית בישראל נמצא מספר מגנטים מוצמדים למקרר אשר משמשים לשמירת פרטי התקשרות לאורך זמן.

מידות מקובלות להדפסת מגנטים:

המידות המקובלות להדפסת מגנטים הן: 5X5 ס"מ, 5X8 ס"מ, 5X9 ס"מ ו-10X15 ס"מ. יחד עם זאת, אין סיבה להיצמד לאחת המידות האלה בהכרח. ניתן לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר לכל מידה אחרת.