מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

גלויות ברכה

הדפסת גלויות ברכה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. זו הדרך הפשוטה והנוחה לשמור על קשר אישי או מסחרי עם האנשים שחשובים לכם. עזר שיווקי לשימור המותג שלכם בתודעת לקוחותיכם וליצירת קשר ברמה מעט יותר אישית.
מבצע 10% הנחה חומר שיווקי
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
גלויות מתקפלות

גלויות מתקפלות


* 20 יחידות החל מ-150 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
גלויות 10X15 ס''מ

גלויות 10X15 ס''מ


* 20 יחידות החל מ-100 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
גלויות ברכה 10X20

גלויות ברכה 10X20


* 20 יחידות החל מ-100 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
גלויות מרובעות 15X15

גלויות מרובעות 15X15


* 20 יחידות החל מ-100 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

גלויות ברכה בעיצוב אישי

הגלויות מגיעות במגוון מידות שונות שיעזרו לכם לשמור על קשר עם לקוחות או חברים. כלי שיווקי יעיל וזול המתאים למשלוח בדואר, למסירה במעמד פגישות או בצירוף למשלוחים.

למי גלויות ברכה מתאימות?

גלויות ברכה מתאימות ללקוחות פרטיים או עסקים. לקוחות פרטיים משתמשים בגלויה כדי לשמור על קשר עם יקיריהם, לאחל להם חג שמח או לשתף אותם במאורעות חשובים בחייהם כמו הולדת תינוק, תחילת שנת לימודים, סיום לימודים אקדמאיים. לקוחות עסקיים משתמשים בשירות הדפסת גלויות ברכה לצרכים שיווקיים כגון השקת מבצעים, ברכות לימי הולדת, ברכות לחג או השקת שירותים חדשים.

עיצוב גלויות ברכה בתהליך פשוט וקל

באתר ניתן לעצב את הגלויות בצורה נוחה ופשוטה אונליין. אשף העיצובים מאפשר לכם להזין טקסטים, לצרף תמונות ולעשות את כל מה שצריך כדי ליצור עיצוב מקצועי ללא צורך בידע מקצועי. בנוסף, לקוחות החברה מוזמנים לשלוח עיצובים מוכנים שלהם להדפסה על ידי העלאתם לאתר. לקוחות שאין להם זמן או עניין לעסוק בעיצוב הגלויות, מוזמנים ליצור איתנו קשר ובתוספת סמלית בלבד ליהנות משירות עיצוב מקצועי של אחד ממעצבי החברה.

סוגים שונים של גלויות ברכה

אם שאלתם את עצמכם מדוע לעצב גלויות ברכה בעצמכם, יש לכך המון סיבות:

  • אחידות – בין אם אתם רוצים לאחל חג שמח ובין אם להודיע על מבצע, תוכלו לשלוח גלויות אחידות לכולם עם הודעות אישיות או כלליות לבחירה.
  • התאמה אישית – עצבו לעצמכם כרטיסי ברכה מותאמים אישית, עם תמונות שלכם, עיצובים שאתם יצרתם אן עם לוגו החברה. תוכלו גם להדפיס תכנים כרצונכם על כל גלויה.
  • כמויות גדולות – אם אתם זקוקים להדפסה בכמויות גדולות אופציה זו מעולה, כך תוכלו לבצע הזמנה של הכמות שאתם צריכים בקלות ולהשתמש בגלויות המעוצבות כשתרצו.
  • עיצוב אישי – תוכלו להשתמש בתמונות או בצילומים מוכנים שלכם, או להיעזר בתבניות המוכנות שיש לנו באתר וזמינות עבורכם.
  • מספר גדלים – עיצוב גלויות ברכה מעולם לא היה פשוט יותר ואנו מעמידים לרשותכם גלויות בגדלים שונים, כך שתוכלו לבחור את הגודל הנכון ביותר עבורכם.
  • יצירתיות – הדפסה על גלויות ברכה יכולה לשמש אתכם בדרכים שונות ומגוונות החל בכרטיס ברכה אישי, דרך כלי שיווקי ועד הדפס ממסוגר כיצירת אמנות.

ובעיקר – אתם מעצבים את גלויות הברכה שלכם בזמן הנוח לכם ביותר ועל ידי ממשק פשוט וידידותי לשימוש.

Ink Ready Print מציעה הדפסה איכותית על מגוון ניירות רחב. שירות זריז ואיכותי הכולל משלוח עד הבית. מוזמנים להתחיל לעצב גלויות ברכה משל עצמכם.