מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הזמנות לימי הולדת

עיצוב הזמנות ליום הולדת להדפסה און ליין בכמה צעדים פשוטים.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
הזמנות ליום הולדת 12.5X17.5

הזמנות ליום הולדת 12.5X17.5


* 50 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הזמנות ליום הולדת 10X15

הזמנות ליום הולדת 10X15


* 50 יחידות החל מ-110 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

עיצוב הזמנות לימי הולדת דרך האתר בצורה פשוטה.

ימי הולדת הינם סיבה למסיבה. מדובר ביום שכולו שלנו, ובו כל אחד מאתנו זוכה להיות כוכב ליום אחד. במידה ותכננתם מסיבת יום הולדת לעצמכם, לאחד מחבריכם או כמובן לילדיכם, מרכיב חשוב ובלתי נפרד מכל חגיגה, הוא הדפסת ההזמנות למסיבה.

באמצעות האתר, תהליך עיצוב הזמנה ליום הולדת מעולם לא היה נוח כל כך. בוחרים בסוג ההזמנה, מעצבים ומתאימים כל אחד לפי העדפותיו. מחירי ההדפסה נוחים וזמני הביצוע והאספקה מהירים. כל שנותר הוא פשוט להתחיל!

הדרך להכניס טאץ' אישי לכל מסיבת יום הולדת

עיצוב הזמנות ליום הולדת זו דרך מעולה לבטא את היצירתיות שלכם, להכניס טאץ' אישי וליצור משהו ייחודי. תוכלו גם לעצב הזמנות התואמות לקונספט של האירוע וליצור רושם ראשוני מהנה ומלא בסטייל!

כל מסיבה טובה מתחילה בהזמנות, אז למה לא לעצב את ההזמנות שלכם ולקבוע את הטון של יום ההולדת? בעזרת האתר שלנו תוכלו לעשות זאת בעצמכם וליצור הזמנות מיוחדות שכוללות את הסגנון והיצירתיות שלכם.

עם הממשק הנוח שלנו יש לכם את החופש לעצב כל הזמנה שתרצו!

כאשר אתם מעצבים הזמנות לימי הולדת בכוחות עצמכם אתם מכניסים את הסגנון והאישיות שלכם ונהנים מהחופש האולטימטיבי בכל הנוגע לעיצוב. אתם מחליטים על פלטת הצבעים, על חומרי ההדפסה ועל הניסוחים המדויקים שתרצו לשלב.

אינכם צריכים להתרוצץ בין חנויות כדי למצוא את ההזמנות המושלמות, אלא לעצב הזמנות לימי הולדת בעצמכם, אונליין, בנוחות של הבית שלכם ולזכות בדיוק לתוצאה שתרצו.

עיצוב הזמנות לימי הולדת בעזרת שפע של תבניות מוכנות!

עצבו הזמנות לימי הולדת באמצעות שפע של תבניות מוכנות שעומדות לרשותכם. אם גדול עליכם להתחיל מאפס או שאין לכם עיצוב מוכן להעלות ולהדפיס, אנו מקלים על תהליך העיצוב שלכם באמצעות תבניות מוכנות לבחירה. תוכלו להוסיף מגע אישי באינספור דרכים יצירתיות על ידי שילובים מיוחדים, בחירת גופנים ייחודיים ודרכים נוספות שיעזרו להזמנה שלכם להיראות פשוט נפלא!

את התוצאה המוגמרת אתם שולחים אלינו ואנו נדאג להדפיס אותה בעזרת האמצעים המתקדמים והאיכותיים ביותר שישנם. הוספת תמונות ואיורים בצורה נוחה. אפשרות להדפסה גם בכמויות קטנות!