מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

תיקים ממותגים

תיקים ממותגים המשמשים כמוצר פרסום יעיל ונוח. הלקוחות נהנים מצד אחד מתהליך רכישה נוח ומצד שני, מסתובבים עם התיקים ברחוב וחושפים את המותג בעיני לקוחות פוטנציאליים אחרים.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
תיק אלבד

תיק אלבד


* 50 יחידות החל מ-455 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
תיק כותנה ממותג

תיק כותנה ממותג


* 50 יחידות החל מ-570 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
תיק גב ניילון

תיק גב ניילון


* 50 יחידות החל מ-520 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור
תיג גב ממותג מכותנה

תיג גב ממותג מכותנה


* 50 יחידות החל מ-670 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

תיקי בד או אלבד ממותגים הינם פתרון יעיל לפרסום עסקים.

עסקים שונים מתמודדים עם אתגרים שונים, אבל אחד האתגרים הגדולים ביותר שמשותפים לכלל העסקים הוא התחרות. כדי להתמודד עם השוק התחרותי, חייבים לחשוב על דרכים יצירתיות לקדם את העסק ולבלוט ביחס למתחרים, ואחת הדרכים היעילות ביותר היא מוצרי פרסום וקד"מ. יש סוגים שונים של מוצרי קידום מכירות, אך ללא ספק תיקים ממותגים הם הבחירה שתיקח את המותג שלכם רחוק.  

איך בוחרים תיק ממותג?

כאשר בוחרים מוצרי קידום, חשוב מאוד לשים לב לנושא השימושיות. ככל שהמוצר תבחרו יהיה יותר שימושי כך הוא יפרסם את העסק שלכם יותר טוב, ובמקרה של תיקים, גם תוך כדי תנועה. תיק ממותג הוא כלי פרסום שימושי, יעיל ונוח, הלקוחות ייקחו אותו אתם למקומות שונים, ויחשפו את המותג ללקוחות פוטנציאליים ולקהלי יעד מגוונים.

לתיקים ממותגים יש מגוון יתרונות:

  • הם ידידותיים לסביבה – ניתן לעשות בהם שימוש חוזר, הרי כולם זקוקים לתיק עבור מטרות שונות, בין אם לקניות, לחדר הכושר או לחופשה. אפשר להשתמש בהם פעמים רבות ואפילו להעביר אותם לאחרים, כך שבאמצעותם שם המותג יגיע רחוק.
  • סגנונות שונים ומגוונים – יש המון סוגים שאתם יכולים לבחור מהם החל בתיקי אלבד ועד תיקי בד ממותגים. המגוון הרחב של סגנונות, גדלים ועיצובים מאפשר לכם להתאים את הבחירה לקהל היעד שלכם.
  • מגוון רחב של שימושים – לתיק ממותג יש המון שימושים, והוא הופך לשלט חוצות מהלך עבור המותג שלכם, ולאחת מצורות הפרסום הפחות פולשניות שיש. אנשים יסתכלו עליו, בין אם התכוונו לכך או לא, כך שהוא בהחלט ממלא את המטרה שלו.

אצלנו באתר תוכלו לעצב תיק ממותג בתהליך קל ופשוט, אנו נדאג להדפסה מקצועית, ואם תצטרכו, גם להכוונה וייעוץ.