מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מחברות בכריכת ספירלה קשה

מחברת ספירלה כריכה קשה במיוחד העשויה מקרטון קשיח 2 מ"מ. מיתוג נכון למוצר מושלם לחלוקה לעסקים. בלוק 80 דפי פנים שורות, משבצות או חלק. מידות A4 או A5.
מבצע 10% הנחה מחברות ממותגות
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
מחברות A5 ספירלה קשה

מחברות A5 ספירלה קשה


* 10 יחידות החל מ-825 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 10 ימי עבודה לייצור
מחברות A4 ספירלה קשה

מחברות A4 ספירלה קשה


* 5 יחידות החל מ-750 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 10 ימי עבודה לייצור

מחברת ספירלה כריכה קשה - מחברות בגימור יוקרתי. מתאימות לחלוקה כמתנה לעסקים.

מחברת ספירלה כריכה קשה הינה מוצר יוקרתי בעל גימור איכותי במיוחד. הייחוד שלהן הוא בעטיפה העבה שלהן העשויה קרטון 1.4-1.8 מ"מ. הקרטון מצופה בתדביק המודפס בצבע מלא צד אחד עם למינציה מבריקה או מט. מחברות מסוג זה יכולות גם להגיע עם עטיפה עשויות עור, דמוי עור וניירות מיוחדים.
 
את מחברות הספירלה הקשה ניתן לעצב בצורה פשוטה ישירות דרך האתר. המערכת מאפשרת הוספת לוגו, טקסטים ואיורים בצורה נוחה ישירות דרך האתר. המחברות מוצגות באתר בשתי המידות המקובלות A4 ו-A5. כמובן שנוכל לייצר גם מידות שונות. להצעת מחיר להמחברות בכריכת ספירלה קשה במידות שונות, אנא צרו איתנו קשר בטלפון או במייל info@inkreadyprint.co.il.
 
המחברות כוללות בלוק 80 דפי פנים מודפסים משני הצדדים – 160 עמודים דו"צ. ניתן לשנות את כמות עמודי הפנים ולשנות מהדפסה בשחור לבן להדפסה צבעונית עם או בלי לוגו .  זמני הייצור למחברות ספירלה קשה הם מעט ארוכים יותר ממחברות רגילות ויכולים להגיע עד שבוע ימים או יותר.