צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

אלבומי טיולים

הרגעים הכי שמחים והחוויות המשותפות שאותן כל כך חשוב לזכור. צילמתם המון תמונות ועכשיו הזמן ליצור מהן מזכרת שתישמר במשך שנים. אלבומי הטיולים עוזרים לסכם כל טיול ומאפשרים לשתף חברים ומשפחה בחוויה.
הכמות המינימלית להזמנה היא 10 יח
נושא אלבום

בחירת עיצוב לאלבומי טיולים

הדפסה ועיצוב אלבומי טיולים במחירים תחרותיים

אחת הדרכים לנצור את החוויות מהטיול האחרון שלכם היא לתעד אותו. אולם בעידן הדיגיטלי רוב האנשים מצלמים תמונות רבות ורובן נשארות על המחשב. היות וטיולים טומנים בחובם את הרגעים הכי שמחים והחוויות המשותפות, הדרך הטובה לזכור ולנצור אותם היא על ידי הכנת אלבום. אך במקום לפתח תמונות ולכרוע תחת הכמויות באפשרותכם להכין אלבומי טיולים ישירות דרך המחשב, היכן ששמורות כל התמונות שלכם. אלבומי טיולים מסייעים לכם "לסכם" את הטיול וליצור מזכרת שתשמש אתכם לכל החיים.

אף פעם לא מאוחר מדי לאלבום

באינק רדי פרינט אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות ליצור אלבום טיולים מאפס בקלות וביעילות. אתם בוחרים את העיצוב ומחליטים על סוג האלבום, גודלו ומספר העמודים. כמובן שזו אינה חתונה קתולית ובכל רגע נתון תוכלו לשנות את הבחירות שלכם (למעט המידות וסוג האלבום), לשחק עם העיצוב, לבחור רקעים או איורים, להוסיף כיתוב ואפילו לשתף חברים תוך כדי התהליך ולקבל את חוות דעתם, עד שתגיעו לתוצאה בה תהיו גאים.

באפשרותכם לעצב אלבום כבר עכשיו, און ליין. בחרו את העיצוב המתאים לכם ביותר וצאו לדרך!