מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מחברות בכריכה רכה

מחברות ממותגות בכריכת הדבקה או בכריכה רכה. גימור מקצועי ומרשים שהופך את המחברות שלכם למוצר קדם, מתנה או עזר מיתוגי מושלם.
מבצע 10% הנחה מחברות ממותגות
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
מחברות כריכה רכה A5

מחברות כריכה רכה A5


* 5 יחידות החל מ-440 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 5 ימי עבודה לייצור
מחברות כריכה רכה A4

מחברות כריכה רכה A4


* 5 יחידות החל מ-490 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור

מחברות ממותגות בכריכה רכה - כריכת הדבקה. גימור מקצועי למחברות לחלוקה או שימוש אישי.

מחברות בכריכה רכה נקראו לעיתים גם  בכריכת הדבקה. הן כוללות כמות גדולה יותר של עמודים ביחס למחברות בכריכת סיכות . תהליך הייצור הוא פשוט וכולל מריחת שחבת דבק לאורך השדרה של המחברת והצמדת עטיפה מודפסת עם למינציה.
 
מחברות בכריכה רכה כוללות 40 דפי פנים מודפסים משני הצדדים (80 עמודים) אך קיימת אופציה לבחור ב-80 דפי פנים (160 עמודים). הן מגיעות בכל מידה עפ"י דרישת הלקוח, אך המידות המקובלות הן בדר"כ A4 או A5. דפי הפנים כוללים שורות או משבות ומודפסים לרוב בשחור לבן. העטיפה מודפסת בצבע מלא צד אחד על נייר כרומו  מט 300 גרם עבה בתוספת למינציה מבריקה או מט לצד החיצוני.
 
ניתן לעצב מחברות A5 או A4 לפי דרישה תוך שילוב תמונות וטקסטים בצורה נוחה בעזרת ממשק העריכה שלנו באתר. תלמידי בתי ספר נוהגים לצרף תמונות וטקסטים ובעלי חברות מצרפים לוגו ופירוט אודות החברה.
 
זמני האספקה קצרים באופן יחסי ואיכות ההדפסה יוצאת דופן. המחירים שלנו תחרותיים בכל כמות וביכולתנו לשלש בין הדפסה דיגיטלית לאופסט על מנת לשלב בין ביצוע איכותי ומחירי דפוס זולים. מחברות משמשות מתנה אידיאלית לעסקים כיוון שלקוחות שמקבלים את המוצר נוהגים לשמור אותו ולעשות בו שימוש לאורך זמן.