צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הזמנות לבת מצווה

בת מצווה היא אירוע מרגש בחיי כל נערה ובחיי הוריה. תהליך ההזמנה באינק כולל שימוש במערכת הגמישה ביותר לעיצוב און ליין. הדפסה איכותית, מחירים נהדרים ומשלוחים מהירים לכל הארץ.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
הזמנות לבר ובת מצווה 12.5X17.5

הזמנות לבר ובת מצווה 12.5X17.5


* 50 יחידות החל מ-125 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הזמנות לבר ובת מצווה 10X20

הזמנות לבר ובת מצווה 10X20


* 50 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הזמנות לבר ובת מצווה 15X15

הזמנות לבר ובת מצווה 15X15


* 50 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור
הזמנות לבר מצווה 10X15

הזמנות לבר מצווה 10X15


* 50 יחידות החל מ-115 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

מגוון רחב של תבניות מעוצבות להזמנות לבת מצווה. רק צריך להתאים להעדפותיכם ע"י הזנת הפרטים שלכם, מיקום האירוע והתאריכים וניתן להזמין בכמה צעדים פשוטים.

תם העידן בו הייתם צריכים להתרוצץ עד לבית הדפוס לפני אירוע על מנת להדפיס הזמנות. ב Ink Ready Print אנו מציעים לכם לעשות צעד אל העתיד של עולם הדפוס ולעצב הזמנות לבת מצווה און ליין, ללא הצורך לצאת מן הבית, בזמנכם הפנוי ובמקסימום נוחות. שירות זה מאפשר לכם לחסוך זמן יקר ועדין ליהנות מעיצוב איכותי ומרשים, מהדפסה ברמה גבוהה וממחירים תחרותיים. העובדה כי אנו מבצעים משלוחים מהירים לכל הארץ מספקת לכם נקודת מוצא, גם כאשר לוחות הזמנים צפופים.

לוחצים ומעצבים

זה נשמע מאוד פשוט ואכן מדובר בפעולה פשוטה למדי. תהליך עיצוב ההזמנות נוח וידידותי ונעשה ישירות דרך האתר. מכיוון שאנו מעלים על נס את נושא השירות ושואפים תמיד לספק סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, אנו נבדוק כל קובץ בדקדקנות רגע לפני שהוא מגיע להדפסה וכך נוודא שאתם מקבלים את התוצר האיכותי ביותר ושהחוויה תהיה פשוטה ונוחה עבורכם. תהליך עיצוב הזמנה לבת מצווה לבד הוא פשוט וכולל שלושה שלבים והם: עיצוב ההזמנה מתוך מבחר קיים או העלאת עיצוב מוכן שלכם, התאמה אישית לרצונות והעדפות שלכם על ידי הזנת טקסטים, צירוף תמונות ובחירת נייר, גופן ועוד, ובסוף תשלום, אשר לאחריו ההזמנות יודפסו וישלחו ישירות אליכם.

Ready, set, print

בת מצווה זהו אירוע מרגש והבנות שעומדות על הגבול הדק בין ילדות לנערות חולמות שהכל יהיה מושלם עד לרמת הפרט הקטן. היות וההזמנות לבת מצווה הן נקודת המפגש הראשונה עם המוזמנים, לא כדאי להקל בהן ראש. תקראו להן טיזר, משחק מקדים או איך שתרצו, הזמנות אלו חייבות לייצג את אופיו של האירוע ולרמוז לאורחים על הבאות. היות ושיטת העיצוב וההדפסה באתר כל כך נוחה ופשוטה, הבנות אף יכולות להיות מעורות ומעורבות בתהליכי העיצוב וההדפסה וכך להבטיח שההזמנות יעוצבו לשביעות רצונן.

תהליך עיצוב הזמנות לבת מצווה באתר כולל שימוש במערכת נוחה וידידותית לעיצוב און ליין. זאת לצד הדפסה איכותית, מחירים תחרותיים ומשלוחים מהירים במיוחד לכל חלקי הארץ. אז קדימה, למה אתם מחכים? העלו עיצוב מוכן, בחרו באחד מהעיצובים המוכנים שלנו או דברו אתנו, בשביל זה אנחנו כאן!