מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הדפסת מדבקות

באינק תוכלו להזמין כמעט את כל סוגי המדבקות הקיימות בשוק. מדבקות נייר מתאימות לשימוש משרדי, סימון אריזות או לצרכי מיתוג ושיווק. מדבקות ויניל (פלסטיק) יכולות להיות שקופות או לבנות והן עמידות במים ובתנאי חוץ. מדבקות בחיתוך אותיות, חיתוך צורני או מדבקות בגלילים.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
מדבקות מרובעות

מדבקות מרובעות


הדפסה ועיצוב מדבקות מרובעות במידות שונות. מדבקות ויניל לבנות או שקופות בעלות רמת עמידות גבוה.
מדבקות מלבניות

מדבקות מלבניות


מדבקות פלסטיק (ויניל) מלבניות במידות שונות. מגיועת ברקע לבן או שקוף ומסופקות על גבי פסי מדבקות באורך מטר.
מדבקות עגולות

מדבקות עגולות


מדבקות עגולות מתאימות למגוון שימושים כגון מיתוג מוצרים, סימון אריזות, מוצר קדם וכו. מגוון רחב של מידות לבחירה ואפשרות עיצוב פשוטה ונוחה דרך האתר.
מדבקות בחיתוך צורני

מדבקות בחיתוך צורני


מדבקות בחיתוך צורני במידות שונות מודפסות על גבי ויניל לבן או שקוף. המדבקות בעלות עמידות גבוה ומתאימות להדבקה על מגוון רחב של מוצרים. אספקה בפסים באורך מטר.
מדבקות בגלילים

מדבקות בגלילים


מדבקות בגלילים מותאמות לשימוש עם מכונות קילוף והדבקה
מדבקות בחיתוך אותיות

מדבקות בחיתוך אותיות


מדבקות בחיתוך אותיות הכוללות אפליקציה להדבקה פשוטה - התוצאה היא מדבקות חתוכות בצורות מדוייקות ללא רקעים מיותרים. פתרון אלגנטי להדבקה על מכוניות, דלתות זכוכית ועוד.
מדבקות אובליות

מדבקות אובליות


הדפסת מדבקות אובליות על גבי ויניל (פלסטיק) לבן או שקוף. מדבקות מתאימות למגוון רחב של שימושים. בעלות רמת עמידות גבוה מאוד.
גליונות מדבקות

גליונות מדבקות


גליונות מדבקות במידות שונות. אפשרות לשיבוש מספר עיצובים בצורות שונות על גבי אותו הגליון. מדבקות מתאימות למיתוג ארועים, סימון מוצרים לילדים ובאופן כללי.
מדבקות נייר

מדבקות נייר


עיצוב והדפסת מדבקות נייר בחיתוך לבודדים. מדבקות המודפסות בגליונות. אופציה איכותי וזולה להדפסת מדבקות בכמויות קטנות.

הדפסת מדבקות בעיצוב אישי עגולות, שקופות, לחלונות או בגלילים, דרך האתר ובמחירים תחרותיים

אתר Ink Ready Print מציע שירות של הדפסת מדבקות להזמנה, ישירות דרך האתר. תהליך הזמנת המדבקות באתר הוא פשוט ונוח. לאחר בחירת המוצר, תוכלו לעצב אותו אונליין על ידי שימוש במערכת האינטרנטית שלנו, העלאת קובץ מוכן או פניה אלינו על מנת שנעצב אותו עבורכם. לאחר סיום העיצוב, תוכלו לבחור בסוג החומר עליו יודפסו המדבקות. ניתן להדפיס על נייר מדבקה, על גלילים ושלל חומרים פלסטיים המותאמים כל אחד למטרה אחרת כגון PVC ופוליאסטר. את המדבקות אנו מציעים באיכות יוצאת דופן, במחירים ללא תחרות ומשלוח תוך זמן קצר במיוחד. בין אתם מחפשים מדבקות לשימוש משרדי, להדבקה על חלונות, לצורך שיווקי או פרטי, כאן תוכלו למצוא אותן במחיר ובאיכות ללא תחרות.

סוגי המדבקות אותם אנו מציעים כוללים:

1. הדפסת מדבקות נייר לשימוש אישי ומשרדי כגון: מדבקות נמען למשלוחי דואר, מדבקות תיוג להדבקה על מסמכים, לחלון ראווה, חוצצים ותיקיות.

2. מדבקות לשימוש מיתוגי ופרסומי – מטרתן למתג מוצרים כגון תוויות עגולות המודבקות על מוצרים או אריזות, לשימוש על רכבים וכדומה. המדבקות יכולות להיות מנייר או מחומרים פלסטיים, בהתאם לצרכים.

כל המדבקות מודפסות במכונות החדישות מסוגן ואיכות ההדפסה היא יוצאת דופן. אנו מציעים קלות ונוחות בתהליך ההזמנה, מגוון עיצובים רחב לבחירה וכמובן מחרים נוחים לכל כיס. בעלי עסקים הזקוקים למדבקות לתיוג, יוכלו להיעזר במגוון המוצרים המוצעים באתר. כך ייהנו בעלי העסקים מסדר וארגון פנים משרדי וכל זאת מבלי לוותר על אפשרויות המיתוג ההכרחיות. יצרנים המעוניינים לקדם מוצרים ארוזים חייבים ללמוד אודות סוגי המדבקות המתאימים להם. תוויות ומדבקות שקופות הן הפתרון הנכון ביותר למיתוג מוצרים כגון בקבוקי יין, אריזות פלסטיק ועוד.