מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

כרטיסי ביקור עם הבלטה

כרטיסי ביקור עם הבלטה הינם כרטיסים מושקים ומקצועיים. תנו לדמיון שלכם להתפרע וצרו כרטיסים יוצאי דופן הכוללים הבלטה עיוורת או הבלטת פויל בצבעים שונים.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
כרטיסי ביקור עם הבלטה 5X9

כרטיסי ביקור עם הבלטה 5X9


* 250 יחידות החל מ-2500 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור
כרטיסי ביקור עם הבלטה 8.4X5.5

כרטיסי ביקור עם הבלטה 8.4X5.5


* 250 יחידות החל מ-2500 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור
כרטיסי ביקור עם הבלטה 5.5X5.5

כרטיסי ביקור עם הבלטה 5.5X5.5


* 250 יחידות החל מ-2500 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור

כרטיסי ביקור עם הבלטה עיוורת או הבלטת פויל – מה זה בדיוק?

כרטיס ביקור עם הבלטה עיוורת או הבלטת פויל בצבעים שונים, מציע לכם שדרוג משמעותי שבזכותו המידע שמופיע על הכרטיס שלכם יהפוך לבלתי נשכח.

הבלטה עיוורת זוהי טכניקת דפוס שמבליטה אזור מסוים בכרטיס כגון לוגו או שמות בעלי התפקיד. ההבלטה נוצרת על ידי לחיצת הכרטיסים כנגד גלופה הופכית היוצרת את האפקט הרצוי. ניתן לשלב הטבעת פויל בצבעים שונים על אותו אלמנט מובלט וכך לצבוע את אזור ההבלטה בצבעים מטאליים מרהיבים.

מדוע כדאי להשקיע בכרטיסי ביקור עם הבלטה?

כמעט בכל עסק ישנם כרטיסי ביקור, וזו בדיוק הסיבה שעליכם ליצור כרטיסי ביקור בלתי נשכחים שהלקוחות שלכם ירצו לשמור, ושיבדילו את העסק שלכם מעסקים אחרים. שילוב בין הבלטה לבין הטבעת פויל בצבעים מרהיבים, יעניק לכרטיסי הביקור שלכם מראה מעוצב, אלגנטי ויוקרתי ויקל על הלקוחות שלכם לזכור את העסק שלכם.

היתרונות של הדפסת כרטיס ביקור עם הבלטה

כרטיסי ביקור עם הבלטה מציעים לכם כמה וכמה יתרונות בולטים:

  • תשומת לב מידית ונושא לשיחה – כאשר אתם מחליפים כרטיסי ביקור, כרטיס ביקור עם הבלטה יהיה מאוד מושך, כולם יבחינו באופן מידי בכל פרטי הכרטיס והרושם הראשוני שהוא יצור יהיה מיוחד.
  • עיצוב אלגנטי ויוקרתי – אם אתם רוצים להוסיף אלגנטיות ונגיעה מעודנת לכרטיסי הביקור שלכם, זו התשובה. בעזרת הבלטה מיוחדת תוכלו ליצור רושם חיובי ולגרום לכולם להבין עד כמה אתם שמים דגש על הפרטים הקטנים.
  • שיפור התדמית של העסק – עיצוב מיוחד של כרטיס הביקור משאיר רושם מתמשך על הנמענים. כרטיסי ביקור עם הבלטה יוכלו לשפר את תדמית החברה, לשדר מקצועיות ולהראות שאתם רציניים.
  • שיעורי שמירה גבוהים יותר – אנשים נוטים לשמור על מוצרי דפוס יוקרתיים ומיוחדים. השקעה בכרטיס ביקור עם הבלטה תהיה מעולה, ותגדיל את הסיכוי שאנשים ישמרו את כרטיס הביקור שלכם לאורך זמן.

אנו באינק מתמחים בייצור כרטיסי ביקור מכל הסוגים בדגש על גימור יוקרתי וייחודי. אצלנו תוכלו לייצר כרטיס ביקור עם הבלטה על מגוון ניירות רחב ובמידות שונות וליהנות ממחירים משתלמים ומזמני אספקה מעולים.