מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הדפסת מעטפות

אנו מציעים הדפסת מעטפות איכותיות מסוגים שונים ובמחירים תחרותיים. המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת עיצוב ואפיון מדויק של מעטפות לחתונה, למשרד או לכל צורך אישי אחר. כמובן שאם תרצו, אנו נשמח לעצב אותן עבורכם.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
מעטפות 11X23 סמ

מעטפות 11X23 סמ


* 100 יחידות החל מ-140 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
מעטפות A5 - 18X25

מעטפות A5 - 18X25


* 100 יחידות החל מ-220 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
מעטפות A4 - 24X34

מעטפות A4 - 24X34


* 100 יחידות החל מ-210 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
מעטפות 13X19 לארועים

מעטפות 13X19 לארועים


* 50 יחידות החל מ-110 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 2 ימי עבודה לייצור

הדפסת מעטפות בכל הגדלים בעיצוב אישי דרך האתר

אנו מציעים מעטפות בדפוס אופסט החל מצבע אחד ועד צבע מלא – מעטפות פרוצס. ההדפסה איכותית וזריזה עם משלוחים לכל הארץ.

אנו מנוסים בעיצוב מעטפות והדפסתם בכל הגדלים. אצלנו תוכלו לנצל באופן מקסימלי את שטח ההדפסה על המעטפה ולהדפיס משני הצדדים. בין אם מדובר בגודל 11X23 ס"מ סטנדרטי, 18X25 ס"מ, 13X19 ס"מ או גדול יותר, אנו ערוכים לספק שירות הדפסה איכותי ביותר ובמחיר תחרותי.

למה להדפיס מעטפות? מכיוון שמעטפה הינה מרכיב חיוני בתהליך המיתוג הבסיסי לעסקים. מדובר בפתרון אלגנטי ומרשים המשדר שמדובר בחברה רצינית ומאורגנת. חשיבה ממותגת נכונה תוביל לניצול כל מגע אפשרי עם הלקוח כדי לחשוף אותו למותג החברה במטרה להחדיר את המותג עמוק יותר לתודעתו. מכיוון שמרכיב חשוב בהתקשרות שלנו עם הלקוח נעשה באמצעות דואר, חשוב לנצל זאת ולשלוח מעטפות מודפסות וממותגות.

מה מיוחד בהדפסה שלנו? אצלנו תוכלו למצוא מעטפות מנייר ממוחזר, אקולוגי, מניירות מבריקים או שקופים ועוד. ההדפסה איכותית במכונות אופסט או דיגיטליות מהמתקדמות מסוגן. איננו מתפשרים על איכות המעטפות שלנו ומתחייבים ל-100% שביעות רצון.

מי צריך מעטפות? כל עסק ששולח ללקוחותיו חשבוניות, קבלות, מסמכים או פרסומים צריך. מכיוון שהעלות איננה משמעותית, רצוי לנצל את ההזדמנות ולעצבן לפי האופי העיצובי של העסק. גם אנשים פרטיים המתכננים אירוע יחפשו שירות של הדפסת מעטפות לחתונה, בר מצווה או ברית על מנת לשלוח לאורחים הזמנה.

אנו מציעים דרך פשוטה ונוחה לעשות זאת בעזרת ממשק העיצוב הפשוט שלנו. עיצוב והזמנת מעטפות בצורה פשוטה ישירות דרך האתר. ההדפסה איכותית, השירות זריז והמחיר הוגן. אנו מדפיסים בגדלים סטנדרטיים לשימוש משרדי או בגדלים מיוחדים או מניירות משודרגים בשביל אירועים כגון הזמנות לכנסים או חתונות.