מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

מגנטים סטנדרטיים

מגנטים סטנדרטיים הם פתרון שיווקי מקסים עבור מגוון רחב של צרכים ומטרות. עצבו לעצמכם מגנטים יפים שימשיכו לשרת אתכם לאורך זמן, וימגנטו את כולם למסרים השיווקיים שלכם.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
בחרו במידה המתאימה:
מגנטים 5X5

מגנטים 5X5


* 50 יחידות החל מ-120 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
מגנטים 5X8

מגנטים 5X8


* 50 יחידות החל מ-150 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
מגנטים 5X9

מגנטים 5X9


* 50 יחידות החל מ-150 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
מגנטים 10X10

מגנטים 10X10


* 50 יחידות החל מ-155 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור
מגנטים 9X15

מגנטים 9X15


* 50 יחידות החל מ-180 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 4 ימי עבודה לייצור
מגנטים 9X20

מגנטים 9X20


* 50 יחידות החל מ-165 ש''ח כולל מע''מ
* כ- 3 ימי עבודה לייצור

מגנטים בגדלים שונים - הפתרון האידיאלי לחלוקה ופרסום.

מגנטיים סטנדרטיים לשיווק מציעים לכם דרך מעולה לקדם את העסק שלכם ולעזור לו לקבל יותר חשיפה. הסיבה לכך היא שבניגוד למוצרי שיווק אחרים, אנשים באמת משתמשים בהם! מגנט סטנדרטי הוא מוצר פרסום שאנשים אוהבים לשמור על המקרר או הדלת. בנוסף הם מציעים לכם אינספור יתרונות:

  • הפצה קלהבהשוואה לסוגים אחרים של מוצרי קידום, מגנטים קטנים וניידים יותר. אתם יכולים לקחת את המגנטים שעיצבתם לכל תערוכה, כנס או אירוע שיווקי, תוכלו לחלק או לשלוח אותם בדואר וליהנות מאפשרויות הפצה מגוונות שאינן כרוכות בלוגיסטיקה מורכבת או בעלויות גבוהות.
  • עמידות ופונקציונליות – מגנטיים סטנדרטיים לשיווק מאוד עמידים ויחזיקו מעמד לאורך זמן. רוב האנשים בוחרים לשמור אותם על המקרר, כך שהם גלויים לעין ובניגוד למוצרים אחרים, מגנטים נשמרים לאורך זמן, שכן הם עמידים ולא יכולים להישבר או להינזק בקלות.
  • עלות משתלמת – מגנטים נוטים להישמר לכמה שנים טובות, לכן השקעה בהדפסת מגנטים סטנדרטיים לשיווק היא משתלמת וחסכונית. אתם מבצעים השקעה חד עמית במוצר שיתפקד ככלי שיווקי לאורך זמן.
  • התאמה אישית – החל בהתאמה אישית של צבעים ועיצובים, ועד להתאמת גודל או ניסוח, יש לכם המון אפשרויות בחירה והתאמה אישית, כך שתוכלו לבסס את המותג שלכם וללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות.

הדפסת מגנטים סטנדרטיים בצורה קלה ונוחה!

אנו מזמינים אתכם ליהנות מעיצוב פשוט ונוח דרך האתר ואפשרויות בחירה מגוונות של מידות, עיצובים וסגנונות. דרך האתר תוכלו להדפיס מגנטים סטנדרטיים לשיווק ברמת איכות גבוהה עם גימור למינציה מבריק שיעזור לשמור על המגנטים שלכם לאורך זמן. הציוד המתקדם שאנו עובדים אתו מבטיח תהליך ייצור זריז במיוחד ומשלוחים מהירים לכל חלקי הארץ. בנוסף אתם יכולים לבחור את הכמות, החל מ-50 יחידות ועד כמעט אינסוף.

עצבו והדפיסו מגנטים סטנדרטיים לשיווק כבר עכשיו, בכמה צעדים פשוטים ישירות דרך האתר. אנו כאן אם אתם זקוקים לעזרה!