מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

עיצוב והדפסת פנקסים

אנו מספקים שירותי הדפסת פנקסים מכל הסוגים והגדלים. אנו מציעים לכם באתר הדפסת פנקסי חשבונית מס קבלה, הזמנת קבלות עוסק פטור או מורשה, תעודות עסקה ומשלוח בכל הגדלים המקובלים לעסק והכל בכמה פעולות פשוטות אונליין.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
הדפסת חשבוניות מס

הדפסת חשבוניות מס


הדפסת פנקסי חשבוניות מס במספר מידות שונות. מתאימות לשימוש לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. אם אתם נותני שירות ניידים, הדפסת פנקסי חשבוניות היא האופציה המתאימה לכם.
חשבוניות מס קבלה

חשבוניות מס קבלה


פנקסי חשבונית מס קבלה מכילות חשבון וקבלה באותו המסמך
קבלות עוסק פטור

קבלות עוסק פטור


פנקסי קבלות לעוסקים בתחילת דרכם אשר אינם משלמים מע"מ. לכן הן נקראות קבלות לעוסקים פטורים ממע"מ. מחירם זולים ואפשרות עיצוב קלה דרך האתר.
הדפסת קבלות

הדפסת קבלות


הדפסת פנקסי קבלות - אישור על ביצוע תשלום של לקוח. עיצוב והזמנה דרך האתר וזמני אספקה מהירים.
חשבוניות עסקה

חשבוניות עסקה


חשבוניות עסקה מוכיחות את ביצוע העסקה במועד מוגדר ומציינות את מועד התשלום. זהו אישור שאינו מוגדר חשבונית ולכן אינו מצריך תשלום מע"מ עד למועד קבלת התשלום מהלקוח בפועל.
הזמנות עבודה

הזמנות עבודה


פנקסי הזמנות עבודה בעיצוב אישי דרך האתר
תעודות משלוח

תעודות משלוח


פנקסי תעודות משלוח בעיצוב אישי
הצעות מחיר

הצעות מחיר


הדפסת הצעות מחיר בפנקסים איכותיים בכל מידה ובמחירים זולים במיוחד

הדפסת פנקסים מכל הסוגים - חשבוניות מס קבלה, קבלות עוסק פטור, הצעות מחיר, תעודות משלוח ועוד.

פנקסים או בכינוים המדויק, פנקסי הנהלת חשבונות הינם כלי ותיק, יעיל ונוח לרישום ומעקב אחר ההזמנות, החשבוניות, הקבלות או המשלוחים בעסק שלכם. כיום ישנן תוכנות אשר מאפשרות להפיק חשבוניות מס קבלה או קבלות בצורה אוטומטית - ללא פנקסים מודפסים. במידה ופתחתם עסק חדש או שאתם מנהלים פעילות קטנה עד בינונית, הדפסת פנקסים הינה אופציה כדאית וכלכלית עבורכם. אנו ב- Ink Ready Print  מציעים מגוון רחב של פנקסים מסוגים שונים החל מפנקסי חשבוניות עסקה, קבלות לעוסק פטור ועד פנקסי הזמנות עבודה, תעודות משלוח וכדומה.

הדפסת הפנקסים נעשית בשחור לבן על גבי נייר כימי המאפשר יצירת עותק. עיצוב והזמנת פנקסים מעולם לא היה פשוט כל כך. המערכת שלנו מאפשרת לעצב ולהזמין הדפסת חשבונית מס קבלה ישירות דרך האתר בכמה צעדים פשוטים. צריך רק לבחור בסוג הפנקס, לבחור בטבלה המתאימה אשר כוללת את הפרטים החשובים לעסק ולעצב את שאר הפרטים בצורה חופשית. ניתן להוסיף ולמחוק תיבות טקסט וכמובן לצרף לוגו בצורה פשוטה ונוחה - להתאים פנקס לצרכיכם.

טיפים לעיצוב פנקסים:

בחרו בסוג הפנקסים ובמידה. ישנו הבדל במחיר בין הגדלים השונים, אך נקודת המוצא צריכה להיות נוחות השימוש: באיזו גודל תוכלו לכלול את הפירוט הדרוש לכם בצורה נוחה. פנקסים בגודלA5 או A4 הינם במידות הנפוצות ביותר, אך רבים נוהגים גם להזמין פנקסי שישיות.

בחרו את הטבלה המתאימה לפנקסי החשבוניות שלכם. אנו מציעים באתר מגוון טבלאות ועיצובים מסוגים שונים. מתוכם תוכלו למצוא את העיצוב המתאים לכם ביותר. חשוב להעריך כמה מקום תצטרכו לרישום השירות ולבחור בעיצוב הכולל גם שיטת תשלום במידת הצורך.

כיתוב – חשוב לזכור לכלול את פרטי העסק בצורה ברורה בראש הפנקס. יש להקפיד על שימוש בגודל פונט גדול יחסית. עדיף להגביל את כמות הפונטים בהם עושים שימוש. לא יותר משניים או שלושה סוגי פונטים.

משלוח: לאחר העיצוב, המערכת תאפשר בחירת סוג משלוח. אנו מציעים שלוש אפשרויות: איסוף עצמי, משלוח בדואר רשום או משלוח עם שליח עד הבית. בחרו בסוג המתאים לכם.

ימי עבודה – ברוב המקרים, אנו זקוקים ל-2 ימי עבודה לצורך ההדפסה. לזה יש להוסיף את המשלוח אשר עשוי לקחת בין 1-5 ימי עסקים, בהתאם לסוג המשלוח הנבחר. הדפסת הפנקסים אצלנו נעשית בצורה מקצועית וזריזה במחירים תחרותיים.