צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

אלבומי משפחה

יש משפחות גדולות ויש משפחות קטנות. לכל משפחה הרגעים שלה, השמחות שלה והארועים שלה. יום הולדת לסבא, מסיבת הפתעה לאמא – כל אלה יוצרים רגעים קסומים. עיצוב אלבומי תמונות משפחה הופך את כל אלה למזכרת מעוצבת ויפה.
הכמות המינימלית להזמנה היא 10 יח
נושא אלבום

בחירת עיצוב לאלבומי משפחה

עיצוב אלבום משפחה

לכל משפחה הרגעים המיוחדים שלה: יום הולדת שנה של התינוק הקטן, יום נישואין של ההורים, ילדים שגדלו והגיעו לגיל מצווה, חתונה או טיולים בחיק הטבע ועוד רבים אחרים. מלבד להישמר בזיכרון, רגעים אלו מתועדים ללא הרף ועיצוב אלבום משפחה יאפשר לנצור אותם ולהפוך אותם למזכרת מקסימה, אם לשימושכם האישי ואם כמתנה.

כל הרגעים המיוחדים תחת אלבום אחד

באינק תוכלו לעצב ולהדפיס בקלות אלבומי משפחה מהממים הכוללים את כל הרגעים המיוחדים שלכם כמשפחה. עם ממשק ידידותי, נוח לשימוש וגמיש במיוחד, עם הדפסה באיכות וברמה גבוהה ועם שפע של עיצובים מקצועיים ומקסימים כאחד, אין ספק שהתוצר הסופי יהיה מקור לגאווה, אלבום משפחתי בו כולם יאהבו להתבונן בכל זמן שאפשר ולהתרפק על הזיכרונות היקרים מפז. ואם יש לכם אלפי תמונות שהצטברו עם הזמן ואתם רוצים להשתמש ברובן, תמיד תוכלו להגדיל את כמות הדפים, ועם המחירים האטרקטיביים של אינק רדי פרינט, תוכלו אף לעצב כמה אלבומים במקביל!

עצבו כבר עכשיו אלבום משפחתי ומקסים בכמה שלבים פשוטים ואנו נדפיס אותו עבורכם ונשלח אותו ישירות אליכם, במשלוח מהיר!