מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

הזמנות לחתונה

יום חתונתנו אמור להיות אחד הימים החשובים והמאושרים בחיינו. כאשר אנו משקיעים הרבה זמן ומחשבה בתכנון החתונה, חשוב שעיצוב הזמנות לחתונה ייצגו אותנו בכבוד הראוי. אתר INK מאפשר לכם לעצב ולהזמין הדפסת הזמנות לחתונה יוקרתיות, יפות, קלאסיות או מגניבות לאירוע שלכם. הזמנה לחתונה שאנשים ירצו לשמור.
מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים
הזמנות לחתונה במחירי מבצע

הזמנות לחתונה במחירי מבצע


הזמנות לחתונה בעיצוב אישי דרך האתר במחירי מבצע
הזמנות מתקפלות לחתונה

הזמנות מתקפלות לחתונה


הזמנות מתקפלות יוצרות רושם אחר מאשר הזמנות רגילות לחתונה בצורת גלויה.
הזמנות יוקרתיות לחתונה

הזמנות יוקרתיות לחתונה


הזמנות יוקרתיות לחתונה הכוללות גימור לכה סלקטיבית או פויל זהב וכסף מובלט
פתקי הושבה

פתקי הושבה


הדפסת פתקיות הושבה לחתונות, לבר או בת מצווה.
הזמנות לחינה

הזמנות לחינה


הזמנה לחינה בעיצוב אישי דרך האתר.

מוצרים מודפסים לקראת החתונה - הזמנות לחתונה, מפות הגעה, פתקי הושבה ועוד

חתונות הן הפקה ענקית. מדובר באחד האירועים החשובים בחייו של כל אדם ואנו ב - Ink Ready Print  מבינים זאת לחלוטין. אנו מציעים ללקוחותינו תהליך פשוט ונוח להזמנת כל מוצרי הדפוס הקשורים בחתונה, במקום אחד בצורה פשוטה. החל מהדפסת הזמנות לחתונה במגוון גדלים וסגנונות עיצוב, דרך פתקי ההושבה בשולחנות, מכתבי התודה ועד למעטפות תואמות ומפות הגעה למקום.

המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת עיצוב הזמנה לחתונה עצמי והתאמת הסגנון להעדפותיו של כל לקוח עפ"י מידת ההשקעה והצרכים של כל אחד. מהם המוצרים אותם נהוג להזמין לקראת חתונה:

1. Save the date - בישראל לא תמיד נוהגים להזמין את המוצר הזה, אך ישנם מקרים בהם אי אפשר בלי. במידה ואתם מתכננים חתונה גדולה ואתם מתכוננים להזמין אליה אורחים מכל הארץ ואולי אף מחו"ל, חשוב לשלוח הודעה מסודרת, מוקדם ככל האפשר, ע"מ שהאורחים יוכלו להיערך לכך בזמן.

2. עיצוב הזמנות לחתונה – המוצר המודפס המרכזי. הזמנה לחתונה הינה פריט חשוב בכל חתונה. חשוב להקפיד על עיצוב אשר יתאים לאופי האירוע שלכם. עיצוב הזמנות חתונה קלאסיות לאירועים יוקרתיים ועיצוב הזמנות מגניבות או מצחיקות לחתונות צעירות שאינן מדגישות את הטקסיות שבאירוע. אנו באינק מקפידים על הדפסה איכותית במכונות החדישות מסוגן ועל שימוש בחומרים איכותיים כגון ניירות משודרגים וכדומה. הדפסת הזמנות לחתונה יוקרתיות ומקוריות דורשת מיומנות ואנו מתגאים ביכולתנו לספק ללקוחותינו חווית רכישה נעימה במחירים הוגנים.

3. מכתבי תודה – איך אפשר לא להודות לאורחים שהגיעו לחגוג אתכם? לצורך כך תוכלו להזמין אצלנו מכתבי תודה מאוירים ומודפסים התואמים לעיצוב ההזמנות שלכם. את מכתבי התודה תוכלו לשלוח אל האורחים ובכך להודות להם על כך שבחרו לחגוג אתכם. זו גם דרך נהדרת להציג בפניהם תמונה או שתיים מהחתונה עצמה.

4. פתקי הושבה – פתקים מעוצבים עליהם תכתבו את שמות האורחים ותחלקו אותם בצורה נכונה בין השולחנות. כך תוודאו שהאורחים ישובצו בשולחנות יחד עם אנשים מוכרים או חברים קרובים.

5. מעטפות מודפסות – אם כבר שולחים הזמנות בדואר, רצוי לשלוח אותן בתוך מעטפות מודפסות תואמות. לא מדובר במעטפות הרגילות שמקבלים לפעמים מאולם האירועים. מדובר במעטפות איכותיות אשר קיימות כחלק מאותו הסט של הזמנות החתונה עצמן.

6. מפות הגעה – במידה ומיקום האירוע לא מספק לכם מפות הגעה, תוכלו להדפיס אותן בעצמכם אצלנו בעיצוב אישי. חתונות מתקיימות בכל מקום. כאשר המקום הוא מיוחד ואינו באולם אירועים מסודר, יש צורך להדפיס מפות הגעה.