מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

רעיונות מרגשים למתנה לאהובים שלכם ליום המשפחה

ספר במתנהיום המשפחה מציע הזדמנות מצוינת להראות לבני המשפחה את האהבה וההערכה שלנו, יחד עם זאת, קניית מתנות ליום המשפחה יכולה להפוך למשימה מאתגרת, לאור העובדה שבכל משפחה ישנו מנעד גילאים רחב, המוביל גם לתחומי עניין שונים. למרבה המזל, אם תאמצו את הרעיונות שיש לנו עבורכם עבור מתנות מרגשות ליום המשפחה, אנו בטוחים שתצאו מרוצים, ושגם האהובים שלכם ישמחו לקבל את המתנות שתבחרו.

אם תשאלו אותנו, המפתח להצלחה טמון בהתאמה אישית ובחיפוש אחר מתנה משמעותית שתהיה ספציפית לאדם שלו אתם קונים. למשל אם אתם לא יכולים בלי המטעמים של סבתא, ספר מתכונים משפחתי הכולל את כל המתכונים האהובים, יהיה להיט. אם הילדים שלכם פשוט מעולים באמנות, תוכלו ליצור קיר תמונות המורכב מהציורים שלהם לחדר הילדים (כמובן, עם הדפסה איכותית).

אז בין אם אתם מחפשים רעיון למתנה מיוחדת לבני המשפחה הגרעינית ובין אם למשפחה המורחבת, האפשרויות הבאות יהיו מעולות עבורכם!

עיצוב אלבום תמונות

אגדו את כל התמונות המשפחתיות האהובות עליכם לכדי אלבום תמונות מעוצב.

אלבומי משפחה עוזרים לכם לנצור את כל הזיכרונות שלכם ולתעד את כל הרגעים המיוחדים שלא תרצו לשכוח בתוך אלבום נגיש להצצה. אפשר להכין אלבום לאבא ואמא, סבא וסבתא, לילדים, ליצור אלבום של המשפחה המורחבת בכמה העתקים.

אתם אלו שמחליטים על התמונות, על העיצוב, כמות הדפים ועל כל האלמנטים הדקורטיביים שיהפכו את האלבום למתנה מושלמת ואישית.

ספר מתכונים לסבתא

רעיון נוסף וסופר מדליק הוא להכין ספר מתכונים לסבתא או של סבתא. את ספר המתכונים תוכלו למצוא תחת קטגוריית האלבומים שלנו.

האפשרות הראשונה אומרת שאתם מכינים לסבתא הפתעה מיוחדת ומאגדים את כל המתכונים שלה בספר מתכונים מעוצב. אפשר לשלב ליד כל מתכון תמונה, בין אם של המנה עצמה, בין אם של סבתא מכינה אותה עם הנכדים ובין אם שלכם סביב השולחן נהנים.

האפשרות השנייה היא להכין לכל בני המשפחה ספר מתכונים מבית סבתא עם כל המתכונים שגדלתם לאהוב לאורך השנים.

קיר תמונות משפחתי

במקום שהתמונות המוצלחות שלכם ישבו בתוך המחשב, תוכלו להגדיל אותן ולהדפיס אותן על קנבס או על קאפה, ולתלות על הקיר. אפשרות זו מעולה גם בתור מתנה ליום המשפחה, ותוכלו להפתיע את ההורים או הסבים עם תמונות משפחתיות יפות ומרגשות בהדפסה איכותית. אפשר להדפיס תמונות בגודל אחיד, או בכמה גדלים שונים על מנת ליצור עניין ויזואלי מיוחד על הקיר.

קיר תמונות משפחתי זו מתנה מקסימה ליום המשפחה, ועל הדרך, זו הזדמנות ליצור אחד לבית שלכם.

קיר תמונות של ציורי הילדים

הילדים מביאים המון יצירות מהגן, ולא תמיד אנו יודעים מה לעשות איתן. אחת האפשרויות שעומדות לרשותכם היא ליצור קיר תמונות מאותם ציורים מתוקים. את הציורים אפשר לסרוק למחשב ולעלות לאתר כתמונות, ואנו נדאג להדפסה איכותית, בכל דרך שתרצו.

אפשר להגדיל את הציורים, לשמור על הגודל הקיים או להקטין ולבחור בשיטות הדפסה שונות, וכך ליצור קיר מיוחד, שהילדים יתגאו להציג לחברים.

לוח שנה בהתאמה אישית

יש דרכים רבות לנצור ולשמור את התמונות המשפחתיות האהובות עליכם, או את ציורי הילדים המקסימים. אם כבר מיציתם את האפשרות של עיצוב אלבום או יצירת קיר תמונות משפחתי, יש אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם והיא הדפסת לוח שנה בהתאמה אישית.

בין אם בחרתם בלוח שולחני ובין אם בלוח עומד, את לוח השנה שלכם תוכלו לעצב בעצמכם עם תמונות משפחתיות, ואפילו לציין תאריכים שחשובים לכם באופן אישי, כך שלא יהיה סיכוי שתשכחו.

בחרו את המתנה שאתם מעדיפים והתחילו לעצב אותה כבר עכשיו, ישירות דרך האתר, כך שתהיה מוכנה בזמן ליום המשפחה!

מאמרים

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים כל השנה
הדפסה איכותית ברמה בינלאומית

ציוד מתקדם וחדיש
משלוחים מהירים לכל הארץ

מגוון אפשרויות שילוח
אלפי לקוחות סומכים עלינו

עשרות אלפי לקוחות נאמנים