מחירון מחירון   צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

שמשונית 50X100 סמ

הדפסה על שמשונית 50X100 סמ בכל מידה במחירים תחרותיים. שמשונית הינה שלט המתאים לתליה בתנאי פנים וחוץ ועמיד בשמש או בגשם. באינק תוכלו לקבל שירות הדפסה על שמשוניות בד לפי מידה.
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
תוספות וגימורים:
בחירה
תפירה וטבעות
כמות הדפסה בצבע מלא צד אחד זמן ייצור
172 ₪
(72 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
2135 ₪
(67.5 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
3200 ₪
(66.67 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
4260 ₪
(65 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
5300 ₪
(60 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
10550 ₪
(55 ₪ ליח')
כ-4 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

הדפסה על שמשונית בגודל 50X100 סנטימטר

כאשר אתם רוצים לגרום לעסק שלכם לבלוט וללכוד את העין, הדפסה על שמשונית ויניל העמידה בתנאי מזג אוויר, זו אפשרות שכדאי לכם לשקול. השמשונית היא המלכה הבלתי מעורערת של עולם הדפוס, עומדת איתנה בפני כל מזג אוויר, זמינה במבחר גדלים ומספקת את התמורה המלאה ביותר למחיר: תמורת השקעה חד פעמית במחיר משתלם, תקבלו מוצר שישמש אתכם בכל דרך שתבחרו לאורך שנים.

איזה גודל עלי לבחור?

מלבד התוכן והעיצוב הוויזואלי, כאשר מדובר במוצרי פרסום גם הגודל קובע. ככל שהכלי השיווקי יהיה גדול יותר כך הוא ילכוד את עינם של העוברים והשבים. יחד עם זאת לא תמיד צריך את השמשונית הגדולה ביותר בנמצא, כך שלרוב הגודל יקבע בהתאם לאופי השימוש. אצלנו תוכלו להדפיס על שמשוניות במגוון גדלים, כולל שמשונית 50X100 ס"מ במחירים משתלמים ובהתאם לצרכים שלכם. ההדפסה נעשית באיכות גבוהה וברזולוציה מצוינת כך שהתוצאה תהיה מקצועית ותייצג את העסק על הצד הטוב ביותר.

היתרון של שמשונית על פני מוצרי דפוס אחרים

עולם הדפוס מציע לכם המון אפשרויות לבחירה, ולכל אפשרות היתרונות שלה. בדומה למוצרי דפוס אחרים גם השמשונית מציעה יתרונות כלליים, כמו גם כאלו שבלעדיים רק לה. היתרון הראשון ברשימה הוא העמידות הגבוהה. השמשונית מיוצרת מחומר אלסטי שעמיד בפני תנאי מזג אוויר שונים לאורך זמן. יתרון נוסף הוא המחיר, ביחס למוצרי פרסום אחרים הדפסה על שמשונית מאוד משתלמת מבחינה כלכלית ואינה יקרה כלל. כמו כן ניתן להדפיס על שמשוניות בגדלים שונים, באיכות גבוהה ובאופן מאוד מדויק וחד.

אצלנו תוכלו להדפיס על שמשונית 50X100 ס"מ בכמה צעדים פשוטים, וליהנות מאיכויות גבוהות, מחירים משתלמים ומשלוחים עד הבית.