צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

שמשוניות 50X70 סמ

הדפסה על שמשונית 50X70 סמ בכל מידה במחירים תחרותיים. שמשונית הינה שלט המתאים לתליה בתנאי פנים וחוץ ועמיד בשמש או בגשם. באינק תוכלו לקבל שירות הדפסה על שמשוניות בד לפי מידה.
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
תוספות וגימורים:
בחירה
תפירה וטבעות
כמות הדפסה בצבע מלא צד אחד זמן ייצור
165 ₪
(65 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
2130 ₪
(65 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
3195 ₪
(65 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
4240 ₪
(60 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
5280 ₪
(56 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
10330 ₪
(33 ₪ ליח')
כ-4 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

הדפסת שמשוניות 50X70 ס"מ ויניל העמידות בשמש ובגשם

שמשוניות הן בין מוצרי הדפוס הפופולריים ביותר שישנם. הן מיוצרות מחומר גמיש ואלסטי כך שניתן להשתמש בהן עבור מגוון רחב של צרכים ולעצב אותן בגדלים שונים בהתאם למטרה. השימשונית מציעה עמידות בלתי מתפשרת בפני כל מזג אוויר והיא תספק לכם תוצאה ברמה הגבוהה ביותר שתלווה אתכם לאורך שנים.

למה להדפיס על שמשוניות?

שמשוניות ויניל בגדול 50X70 סנטימטר מציעות המון יתרונות, החל באפשרות להדפיס כל תמונה ברזולוציה גבוהה ועד מחירן הזול ביחס לחלופות. השמשונית מיוצרת מחומר אלסטי ועמיד שניתן לתלות בכל מקום, כך שיכולה לשמש אתכם בכל דרך שתרצו, בין אם כשלט לעסק שלכם, בין אם בעמדת תצוגה בכנס או תערוכה, בין אם כשילוט הכוונה ובין אם ככלי שיווקי. החומר ממנו מיוצרת מאוד עמיד בפני תנאי מזג אוויר שונים, כך שגם אם השמש קופחת מעל וגם אם החל לרדת גשם באופן פתאומי, אינכם צריכים לדאוג כלל, השימשונית תמשיך לעמוד איתנה.

בחרו את הגודל שעונה על הצרכים שלכם

אצלנו באתר תוכלו לעצב לעצמכם שמשונית בד לפי מידה, כאשר זמינות לרשותכם מידות שונות לבחירה. שמשונית 50X70 ס"מ אידיאלית עבור מטרות רבות ואם זהו הגודל המועדף עליכם והמתאים ביותר לצרכים שלכם, תוכלו לעצב בעצמכם את השלט בקלות בכמה צעדים פשוטים. לאחר שהעיצוב מוכן שלחו אותו אלינו ואנו נדאג להדפיס אותו ולשלוח אליכם ישירות במהירות המרבית.

עצבו שמשונית 50X70 ס"מ בקלות דרך האתר ותיהנו מהדפסה איכותית וממחירים משתלמים במיוחד!