צור קשר 077-5355270 עגלת קניות החשבון שלי החשבון שלי

שמשונית 70X100 סמ

הדפסה על שמשונית 70X100 סמ בכל מידה במחירים תחרותיים. שמשונית הינה שלט המתאים לתליה בתנאי פנים וחוץ ועמיד בשמש או בגשם. באינק תוכלו לקבל שירות הדפסה על שמשוניות בד לפי מידה.
כדי להזמין, בחרו באחת האפשרויות הבאות:
עיצוב אונליין
עיצוב אונליין בחינם
העלאת עיצוב
העלאת עיצוב מוכן
עיצוב מקצועי בתשלום
עיצוב מקצועי בתשלום
מחירים וזמני ייצור
נייר:
תוספות וגימורים:
בחירה
תפירה וטבעות
כמות הדפסה בצבע מלא צד אחד זמן ייצור
195 ₪
(95 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
2185 ₪
(92.5 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
3265 ₪
(88.33 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
4345 ₪
(86.25 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
5380 ₪
(76 ₪ ליח')
כ-3 ימי עסקים
10700 ₪
(70 ₪ ליח')
כ-4 ימי עסקים
המחירים כוללים מע''מ. זמני הייצור אינם כוללים זמני משלוח

הדפסת שמשוניות 70X100 ס"מ

שמשונית זו יריעת פלסטיק אטומה ועמידה מאוד בפני תנאי מזג האוויר, לכן רבים יסכימו שזו הבחירה המושלמת עבור עסק שמחפש פתרון שילוט איכותי ועמיד. מעבר ליתרון העמידות המובהק, השמשונית מציעה עוד המון יתרונות נוספים לאלו שבוחרים בה, החל באפשרויות הדפסה מגוונות ועד מחירים משתלמים במיוחד.

למה דווקא שמשונית?

כיום עולם הדפוס מציע אינספור מוצרים ואפשרויות, כך שלעיתים מעט קשה לבחור באפשרות המתאימה ביותר לצרכי השיווק של העסק. אם תתייעצו עם מומחים לגבי האפשרות הטובה והמשתלמת ביותר, רבים יציעו לכם להדפיס על שמשוניות מסיבות רבות ומגוונות. שמשונית זמינה במגוון גדלים כך שאינכם מוגבלים מבחינת הגודל ותוכלו לבחור מידה שעונה על הצרכים שלכם, בין אם מדובר בשמשונית 70X100 ס"מ ובין אם בכל גודל אחר. גם בגזרת העמידות אין לשמשונית מתחרים, החומר שממנו מיוצרת השמשונית מספק מענה טוב והבחירה שלכם תגלה עמידות בפני מזג אוויר לאורך שנים. ולבסוף אי אפשר להתעלם מהמחירים המוזלים ביחס לאפשרויות אחרות שקיימות.

לא להתפשר על איכות ההדפסה

כאשר בוחרים להדפיס שילוט לעסק או כל אמצעי שיווקי אחר, חשוב לשים דגש רב על איכות ההדפסה. הדפסה איכותית לא רק תעביר את המסר בצורה ברורה וחדה יותר אלא גם תעיד על איכותו ומקצועיותו. אצלנו תוכלו להדפיס על שמשוניות 70X100 ס"מ בקלות ישירות דרך האתר וליהנות מאיכויות הדפסה ברמה הגבוהה ביותר.

עצבו כבר עכשיו שמשונית בגודל הרצוי לכם ואנו נדאג להדפסה באיכות גבוהה ולמשלוח עד אליכם!